Спокійно доводять до перемоги гру господарі. 15 хвилин до кінця.
    Пятов рятує після удару Меріно з меж штрафного.
    Забиває Морено, однак арбітр зафіксував офсайд.
  • 60'
    Ерік Гарсія вийшов на поле замість Рамоса.
  • 57'
    Спокійно розпочався другий тайм, іспанці вийшли дуже спокійні і не так агресивно вже атакують.
  • 54'
    Циганков вийшов на поле замість Марлоса.
  • 49'
    Невдало розіграли наші цей стандарт. Де Хеа виконає удар від воріт.
  • 48'
    Заробили стандарт українці. Марлос та Маліновський біля мяча.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. Іспанія знищує Україну 3-0. Чекаємо другий тайм.
  • 44'
    Алькантара скористався помилками у захисті Україні і пробив з 10 метрів. Добре, щщо вище воріт.
  • 40'
    Михайличенко з 20 метрів пробив, Де Хеа на місці.
  • 35'
    Україна взагалі не атакує, просто нічого не виходить.
  • 32'
    ГОЛ. Фаті прекрасним дальнім ударом робить рахунок 3-0.
  • 29'
    ГОЛ. Рамос головою подвоює перевагу Іспанії. Все логічно... нажаль.
  • 27'
    Черговий корнер заробили іспанці.
  • 25'
    МАТВІЄНКО! Микола рятує команду від 100% голу. Фаті з 3 метрів пробивав, а Матвієнко заблокував собою удар.
  • 23'
    Фаті як на тренуванні обіграв Тимчика, пробив у дальній кут, однак повз ворота.
  • 21'
    Кутовий вионають господарі поля.
  • 20'
    Іспанці домнують у матчі, Шевченку потрібно буде добряче подумати, як зламати хід гри.
  • 18'
    Морено вийшов віч на віч з Пятовим, пробивав у дальній кут, однак не влучив.
  • 17'
    Фаті повз ворота пробив з 20 метрів.
  • 16'
    Рамос пробив головою прямо у руки Пятову.
  • 15'
  • 10'
    Знову Регілон у центрі увазі. Пробив правий захисник Іспанії повз ворота з меж штрафного.