Чемпіонат України
Динамо
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+3'
    ВСЕ! Динамо зіграло по рахунку у другому таймі і втримало перемогу! 2-1 кияни виграють у Дніпра!
  • 90+1'
    Відбились кияни. До кінця матчу дві хвилини.
  • 90'
    Адамюк заробив штрафний на межі штрафного. Попов отримав жовту картку. Дуже гостро!!
  • 89'
    Батагов головою пробив вище воріт.
  • 87'
    Супряга заробив ще один кутовий.
  • 85'
    Кенджора отримав жовту картку.
  • 84'
    Не зміг Володимир продовжити гру, замість нього вийшов Сидорчук.
  • 83'
    Пауза в грі, Шепелєву потрібна допомога лікарів.
  • 78'
    Жерсон пробив у дальній кут, Логінов заблокував удар. Буде кутовий.
  • 74'
    Лєднєв вийшов замість Буяльського.
  • 71'
    Назаренко пробив у руки Нещерету з 25 метрів.
  • 70'
    Другий тайм досить сумний, моментів у команд нема.
  • 66'
    Черговий кутовий виконають кияни.
  • 63'
    Жерсон вийшов замість Вербича.
  • 60'
    Буяльський пробив у стінку, буде кутовий.
  • 59'
    Вербич заробив штрафний по центру воріт на відстані 30 метрів.
  • 57'
    Забарний головою пробив повз ворота.
  • 56'
    Кутовий заробили кияни.
  • 54'
    Буяльський отримав жовту картку.
  • 53'
    Супряга фолить в атаці.
  • 50'
    Ігнатенко отримав жовту картку.
  • 47'
    Дніпро активно почав тайм, однак без моментів поки що.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. Динамо переграє Дніпро-1 з рахунком 2-1.
  • 43'
    ГООООООООЛ! Циганков отримав передачу у штрафному і спокійно пробив у дальній кут, Сарнавський цього разу не зміг врятувати.
  • 42'
    Вербич пробив з 17 метрів майже у руки Сарнавському, ніяких проблем для Богдана.
  • 41'
    Караваєв прострілив до штрафного, захисники читають цю передачу і відводять загрозу від воріт.
  • 37'
    Тиснуть і далі гості, Дніпро продовжує грати на контратаках.
  • 34'
    АВТОГОЛ! Циганков подав до штрафного, Попов і Адамюк боролись у штрафному, захисник Дніпра виграв цю боротьбу, однак зрізав круглого у власні ворота.
  • 33'
    Циганков прострілив до штрафного, Супряга випередив захисника, але пробив вище воріт.
  • 31'
    Знову на ударній позиції Андрієвський і знову вище воріт.
  • 29'
    Перший удар у Динамо! Андрієвський з 17-18 метрів пробив вище воріт.
  • 25'
    Циганков падає у штрафному, однак рефері свистить у інший бік, сигналізуючи, що сам Віктор порушував правила.
  • 22'
    ГОЛ. Назаренко у стилі Роббена змістився з флангу ближче до центру і потужно лівою поклав у дальній верхній кут. 1-0 Дніпро виходить уперед. Це перший удар у матчі на дві команди.
  • 18'
    Кутовий заробили кияни. Другий у матчі.
  • 17'
    Вербич увірвався до штрафного, зробив передачу, але вона була зависокою, ніхто не зміг пробити.
  • 15'
    Шепелєв фолить в атаці. Дуже багато дрібних фолів, а ось ударів ще не було.
  • 13'
    Назаренко подав до штрафного, Попов виграв другий поверх без проблем.
  • 9'
    Довбик грубо фолить у центрі поля, арбітр обмежився усним зауваженням.
  • 6'
    Відбились господарі, але атака Динамо продовжується, Дніпро всім складом у захисті.