Лєднєв пробив з-за меж штрафного і влучив у захисників.
    Лєднєв вийшов замість Буяльського.
  • 72'
    Олван з меж штрафного пробив у руки Бойку.
  • 70'
    Знову Бойко у центрі уваги. Денис вибіг за межі штрафного і випередив форварда Йорданії, який вийшов віч на віч.
  • 68'
    Бойко рятує команду після удару з меж штрафного. Гостро було.
  • 63'
    Сидорчук покидає поле, а виходить Ванат.
  • 58'
    Караваєв пробив у руки голкіперу.
  • 56'
  • 55'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 52'
    Миколенко пробив у руки голкіперу.
  • 50'
    Аль Рававдех пробив повз ворота з 20 метрів.
  • 49'
    Перший момент у Динамо! Караваєв подав до штрафного, Дуелунд головою пробив і влучив у поперечину.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!

Склад Динамо : Бойко, Кенджора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Караваєв, Дуелудн, Бєсєдін.
  • 45'
    Перерва. 0-0 у нас.
  • 44'
    Невдало Забарний віддав на Бущана і форвард Йорданії ледь не покарав нас за це, Георгій у підкаті встиг на випередження.
  • 40'
    Де Пена пробив з вигідної позиції, однак влучив у Буяльського.
  • 37'
    Ерсан пробив вище воріт.
  • 36'
    Гострий штрафний заробили йорданці. До воріт метрів 25
  • 34'
    Цього разу корнер заробили динамівці.
  • 32'
    Кенджора заблокував удар з меж штрафного. Буде кутовий.
  • 29'
    Гостро було у нашому штрафному, Аль Араб міг пробивати з 4-5 метрів, однак завадив йому це зробити Сирота.
  • 28'
    Кутовий заробили йорданці.
  • 24'
    З 25 метрів гравець Йорданіі пробив прямо у руки Бущану.
  • 23'
    Дуже низький темп гри у нас, команди не поспішаюсть включатися на повну.
  • 19'
    Мали відкривати рахунок йорданці зараз. Віч на віч з голкіпером вийшов форвард господарів, пробив повз Бущана, однак Миколенко встиг вибити мяч з порожніх воріт.
  • 15'
    Ерсан пробив з 30 метрів, влучив у Сидорчука. Буде кутовий.
  • 13'
    Не вдалось пробити Родрігесу з меж штрафного, йорданці відбились.
  • 12'
    Черговий кутовий заробили кияни.
  • 9'
    Все добре з Віталієм, продовжує гру.
  • 8'
    Пауза в грі, Буяльському потрібна допомога лікарів.
  • 6'
    Буяльський в офсайді.
  • 5'
  • 3'
    Перші три хвилини команди провели у центрі поля, без гострих атак на старті.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 15:24
    Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Кенджора, Сирота, Миколенко, Забарний, Сидорчук, Буяльський, Шепелєв, Де Пена, Супряга, Родрігес
  • 14:22
    У прямому ефірі матч транслюватиметься на телеканалі «Спорт1». Подивитися гру можна буде і на цій сторінці нажавши на "ВІДЕО".