ВСЕ! Україна втрачає перемогу і ділить очки з фінами.
    Мораєс пробив з 12 метрів, голкіпер гостей на місці.
    БОЖЕ... Це жах... Миколенко привозить пенальті, це ще й фол останньої надії.
  • 86'
    Камара отримав жовту картку.
  • 84'
    СТІЙКА! Араюурі потужно пробив головою з 10 метрів, Бущан вже не реагував, однак не влучив у ворота капітан суперників.
  • 83'
    Хамалайнен пробив з гострого кута, Бущан на місці.
  • 82'
    Неймовірний момент у Фінляндії. Пуккі з шести метрів пробив повз ворота. Рахунок ледь не став 1-1.
  • 81'
    Соболь отримав жовту картку.
  • 79'
    ГОООООООООООЛ! Караваєв прострілив до штрафного, а там першим був на мячі Жуніор Мораєс, який спокійно пробив повз голкіпера фінів.
  • 77'
    Коваленко виходить на поле замість Макаренка.
  • 74'
    Маліновський головою пробив повз ворота.
  • 70'
    Черговий корнер закінчився нічим, фіни на другому поверсі майже все виграли.
  • 69'
    Караваєв заробив кутовий для України.
  • 65'
    Мораєс вийшов замість Яремчука.
  • 61'
    Соболь в офсайді.
  • 58'
    Марлос вийшов замість Зубкова.
  • 57'
    Лод пробив повз ворота.
  • 56'
    Невдалий підкат від Матвієенка і Фінляндія отримала шанс на гострий стандарт.
  • 55'
    Домінує збірна України, однак фіни всім складом у захисті і дуже важко нам зламати таку масовану стіну.
  • 52'
    Швидка контратака фінів закінчилась лише кутовим.
  • 48'
    Маліновський потужно пробив у руки голкіперу.
  • 47'
    Перспетивний штрафний заробили українці. Ідеальна позиція для удару.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+2'
    ВСЕ! Перерва. Перший тайм не подарував нам по-справжньому голових моментів. Сподіваємось, що Андрій Шевченко знайде правильні слова у роздягальні і наша команда заграє у більш якісний футбол. Поки все вигладає досить блідо.
  • 45+1'
    Зубков пробив з 25 метрів, захист фінів блокує постріл нашого футболіста.
  • 45'
    Дві хвилини додано до основного часу першого тайму.
  • 43'
    Маліновський пробив з меж штрафного, однак зробив це дуже слабко і голкіпер спокійно забрав мяч до рук.
  • 39'
    Шевченко за останні хвилини дуже часто на підвищенних тонах розмовляє з футболістами, мало що подобається головному тренеру у грі команди.
  • 38'
    Зубков з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 35'
    Офсайд у Пуккі
  • 30'
    Активно фіни апелювали до арбітра, вимагаючи пенальті, однак на 11-метрову позначку реф не вказав.
  • 27'
    Зінченко з 20 метрів пробив у верхній кут, голкіпер встиг у стрибку врятувати свою команду.
  • 25'
    Яремчук з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 23'
    Перша більш-менш адекватна атака пройшла у нас, Маліновський подав до штрафного, Зубков виграв другий поверх, однак пробив повз ворота.
  • 21'
    Половина тайму позаду, рівна гра у нас, наша команда мало чим здивувала, досить мляво вигладають футболісти України.
  • 17'
    Гранлунд покидає поле, а вийшов Алхо.
  • 15'
    Пауза в грі, надають допомогу гравцю Фінляндії.
  • 12'
    Камара заблокував удар Зінченка з 25 метрів.
  • 11'
    Фіни краще виглядають на старті матчу, у нас мало що виходить.
  • 9'
    МОМЕНТ! Пуккі з вигідної позицію пробив, однак Миколенко встиг у падінні заблокувати удар. Буде кутовий.
  • 7'
    Пуккі пробив повз ворота.
  • 5'
    Кутовий заробили українці.
  • 3'
    Соболь подав до штрафного, голкіпер впевнено зіграв на виході.
  • 2'
    Спокійно почалась гра, команди не поспішають вмикати високі швидкості.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 21:43
    Україна: Бущан – Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Соболь – Маліновський, Макаренко, Зінченко – Зубков, Яремчук.
  • 21:43
    Склад збірної Фінляндії: Йоронен, Араюурі, Гранлунд, Тойвіо, Камара, Лод, Кауко, Райтала, О'Шонессі, Шюллер, Пуккі.
  • 15:29
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу, яка проходила онлайн, було вирішено, що збірна України проведе зустріч у жовтому комплекті форми. Фіни зіграють у білому.
  • 15:29
    Взаємовідносини нашої збірної із Суомі поки що доволі скромні, але позитивні. Наразі суперники провели між собою лише два матчі. Обидва вони відбулися в рамках відбору до чемпіонату світу 2018 року й закінчилися перемогою українців.
  • 15:29
    Попередній матч на столичному НСК «Олімпійський» збірна України провела 13 жовтня 2020 року. Тоді в рамках елітного дивізіону Ліги націй-2020/2021 команда Андрія Шевченка перемогла Іспанію — 1:0.