Кубок України 2020/21
Динамо
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90'
    ВСЕ! Динамо спокійно проходить Агробізнес, ніяких шансів не дали супернику. Всіх з перемогою!
  • 89'
    Циганков пробив прямо у голкіпера.
  • 88'
    Гострий стандарт заробили кияни біля воріт гостей.
  • 81'
    ГООООООООООЛ! Ідеальна контратака закінчилась передачею Караваєва на Буяльского, а останній точним ударом у кут знімає всі питання стосовно фіналіста.
  • 76'
    Циганков забиває третій гол, який відмінено через офсайд.
  • 72'
    Бойчук отримав жовту картку.
  • 70'
    До кінця матчу 20 хвилин. Уже можна видихнути, таку гру кияни не віддадуть.
  • 68'
    ГОООООООООООООЛ! Артем Бєсєдін з 20 метрів потужно пробив у ближній кут, голкіпер помилився і не зміг відбити не дуже складний удар.
  • 66'
    А також Шепелєв змінив Шапаренка.
  • 65'
    Буяльський вийшов замість Лєднєва, а Сідклей змінив Жерсона.
  • 64'
    ВІДМЕНЯЄ ПЕНАЛЬТІ! Цікавий момент. Фол, як мені здалося, був.
  • 63'
    Арбітр іде перевіряти до монітору, чи був пенальті.
  • 62'
    ПЕНАЛЬТІ! Курило завалив Сироту у штрафному!
  • 59'
    Дуже гаряче було у штрафному господарів, момент закінчився ударом Родрігеса вище воріт.
  • 57'
    Шапаренко пробив, влучив у стінку. Буде кутовий.
  • 56'
    Кияни заробили гострий стандарт біля штрафного Агробізнеса.
  • 54'
    Сирота отримав жовту картку.
  • 53'
    Миколенко правою пробив повз ворота.
  • 51'
    Пауза в грі, Миколенку надають домогу!
  • 47'
    У перерві відбулась заміна у складі Динамо! Краваєв вийшов замість Тимчика.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! ПЕРЕРВА! Надважливий гол забив Лєднєв, який дозволяє нам іти на відпочинок з перевагою у рахунку.
  • 45'
    ГООООООООООООЛ! Богдан Лєднєв прекрасним ударом з 23-ох метрів відкриває рахунок у матчі!
  • 43'
    Лєднєв пробив зі штрафного прямо у стінку.
  • 41'
    Шапаренко з меж штрафного пробив і влучив у Циганкова. Не щастить!
  • 37'
    Циганков з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 36'
    Хороший момент! Родрігес з меж штрафного пробив, однак захисник господарів у відчайдушному стрибку встиг заблокувати.
  • 35'
    Мабуть, що вперше у сезоні проти такого автобуса грає Динамо, ще й дощ почався.
  • 29'
    Тимчик подав до штрафного, Жерсон мав шанс пробити головою, однак трішки не дістав мяч гравець Динамо.
  • 26'
    Позаду більше половини тайму, кияни награли на гол вже, однак на табло 0-0. Треба покращити реалізацію.
  • 21'
    Бєсєдін мав відкривати рахунок у матчі, однак не зміг реалізувати вихід віч на віч з гокіпером.
  • 19'
    Кияни володіють перевагою повністю, однак дуже важко пройти масовану оборону Агробізнеса. Усім складом захищаються господарі.
  • 13'
    Попов отримав жовту картку за грубий підкат.
  • 11'
    Миколенко пробіг метрів 40 з мячем і вирішив пробити з-за меж штрафного. Дуже не влучно вийшло.
  • 8'
    Знову Родрігес у центрі уваги. Виграв Жерсон боротьбу на другому поверсі, однак пробив повз ворота.
  • 7'
    Ще момент! Родрігес пробив з меж штрафного і якби захисник не заблокував, то був би гол. А так, лише кутовий.
  • 4'
    Родрігес подав до штрафного, а там Бєсєдін у падінні головою пробив повз ворота. Гостро було.
  • 2'
    Спокійно команди почали матч, мяч у центрі поля в основному.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 15:17
    «Динамо»: Бойко – Тимчик, Сирота, Попов, Миколенко – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Лєднєв, Жерсон Родрігес – Бєсєдін
  • 15:17
    Команди вийшли на передматчеву розминку, закінчуються останні приготування до гри.
  • 15:16
    Сьогодні тут тепла, весняна погода, можливі опади. На початок матчу стовпчики термометра піднімуться до позначки +12-13 градусів.
  • 14:33
    «Динамо» зіграє у основному комплекті білого кольору, наш воротар – у сірій формі.