help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Побиття Ворскли завершено! 5-1 Динамо знищує Ворсклу!
    Три хвилини додав арбітр.
  • 88'
    Бущан! Прекрасний сейв Георгія після потужного удару Крупського!
  • 84'
    ГООООООООООООЛ! Клейтон, який хвилину тому вийшов на заміну, віддав на Сідклея, який потужним ударом у ближній кут робить рахунок 5-1!
  • 82'
    Кутовий заробила Ворскла.
  • 78'
    Супряга в офсайді.
  • 77'
    Сідклей вийшов замість Миколенка.
  • 73'
    Лєднєв пробив з-за меж штрафного, Різник на місці.
  • 68'
    Кане пішов з поля, а вийшов Кравчук.
  • 67'
    Лєднєв вийшов замість Буяльського.
  • 65'
    ГОООООООООЛ! Караваєв робить третю гольову передачу! Цього разу Олександр віддав асист на Родрігеса, який з десяти метрів пробив повз Різника.
  • 61'
    Супряга фолить в атаці.
  • 60'
    Степанюк отримав жовту картку.
  • 58'
    В перспективну атаку вибігали кияни, однак Супряга віддав жаливу передачу, чим дуже розізлив Луческу.
  • 53'
    Сапай отримав жовту картку.
  • 50'
    Сапай заблокував удар Супряги з меж штрафного.
  • 47'
    Гармаш у перерві вийшов замість Шепелєва. Супряга замість Бєсєдіна.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА! 3-1 кияни спокійно переграють Ворсклу. Рахунок по грі, Динамо домінує!
  • 41'
    Два в одного вийшли гравці Динамо, однак Жерсон віддав невдало на Бєсєдіна і Яворський зірвав атаку.
  • 39'
    Родрігес пробив повз ворота з 27 метрів.
  • 36'
    Буяльський через себе пробив у руки Різнику.
  • 35'
    Шапаренко пробив у кут з 30 метрів, Різник на місці.
  • 34'
    Пауза в грі, надають допомогу Шепелєву.
  • 33'
    Все добре, гол зараховано. 1-3!
  • 32'
    Знову ВАР. Не зрозуміло, що там можна перевіряти.
  • 31'
    ГОООООЛ! ВІТАЛІЙ БУЯЯЯЯЯЯЛЬСКИИИИИЙ! ХЕТ-ТРИК! БРАВО!! Затяжна атака Динамо закінчилась ударом Віталія з 12 метрів прямо у верхній кут.
  • 27'
    Шапаренко пробив повз ворота.
  • 25'
    Кенджора отримав жовту картку.
  • 23'
    ГОЛ! Кулач потужно пробив у кут, Бущан майже врятував, однак удар був засильний і мяч опинився у воротах.
  • 22'
    Все ж пенальті. Кулач буде бити.
  • 21'
    Досить спірний момент, адже фол міг бути на межі штрафного.
  • 20'
    Перевіряє арбітр ВАР цей момент.
  • 19'
    ПЕНАЛЬТІ! Забарний збив Степанюка у штрафному!
  • 15'
    ГООООООООООООООЛ! ЗНОВУ БУЯЛЬСЬКИЙ! І знову гольова від Караваєва. Олександр вивів Віталія віч на віч і наш півзахисник спокійно перекинув Різника.
  • 13'
    Степанюк грубо порушив правила у центрі поля, вдаривши у груди ліктем Караваєва.
  • 11'
    Який момент! Шапаренко віддав навісну до штрафного, а там Родрігес був сам і Жерсон примудрився пробити повз ворота.
  • 8'
    Кияни продовжуть контролювати гру, Ворскла від захисту зараз грає.
  • 6'
    ГОООООЛ! Караваєв зробив простріл до штрафного, а там Буяльський з декількох метрів пробив повз голкіпера.