Приємно, що кияни не зупиняються а атакують ще і ще.
    ГОООООООООООЛ! ФАНТАСТИКА ВІД МИКОЛЕНКА. Волинець кулаками виніс мяч, Віталій злету потужно пробив у кут з 25 метрів.
    Циганков вийшов замість Караваєва.
  • 56'
    ГОООООООООООООЛ! шедевр від ШАПАРЕНКА! Микола перекинув стінку і поклав мяч просто у верхній кут.
  • 50'
    Другий тайм продовжується по сценарію першого, кияни володіють перевагою, а Колос від захисту діє.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА!
  • 45'
    ГОООООООООЛ! Гармаш опинився сам перед голкіпером і спокійно переграв суперника. 0-1
  • 44'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 40'
    Родрігес головою з декількох метрів пробив повз ворота.
  • 37'
    Перший момент у матчі! Караваєв пробивав у кут з 13 метрів, однак голкіпер рятує.
  • 34'
    Черговий офсайд. Цього разу у Гармаша.
  • 30'
    Караваєв пробив з меж штрафного і влучив у захисника. Буде кутовий.
  • 28'
  • 25'
    Лисенко в офсайді.
  • 22'
    Половина тайму позаду, досить спокійна гра у нас, без моментів.
  • 17'
    Пауза в грі, Гармашу надають допомогу лікарі.
  • 15'
    Караваєв пробив з меж штрафного, захисник блокує цей постріл.
  • 13'
    Родрігес з 20 метрів пробив вище воріт.
  • 9'
    Кутовий заробили ковалівці.
  • 8'
    Відбились господарі і втекли до швидкої контратаки, однак навіть до удару справа не дійшла, Бущан відмінно зіграв на виході під час прострілу до штрафного.
  • 7'
    Кенджора заробляє перспективний стандарт біля воріт Колоса.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 13:15
    «Динамо»: Бущан – Кенджора, Забарний, Попов, Миколенко – Сидорчук, Шапаренко – Караваєв, Гармаш, Родрігес – Бєсєдін.
  • 13:15
    Запасні киян: Бойко, Циганков, Лєднєв, Сідклей, Тимчик, Клейтон, Ванат, Сирота, Дуелунд.
  • 13:15
    «Колос»: Волинець – Золотов, Гавриш, Новак, Петров, Чорноморець – Задоя, Оріховський – Антюх, Чурко – Лисенко.
  • 13:11
    У прямому ефірі матч буде транслюватися на телеканалі «Футбол 2».
  • 13:10
    Поєдинок «Колос» - «Динамо» відбудеться на стадіоні «Колос» у Ковалівці, початок – о 14.00.
  • 13:10
    «Динамо» буде одягнене в екіпіровку синього кольору (воротар – у сірому), «Колос» вийде на матч у білому (воротар – у зеленому).