Кубок України 2020/21
Зоря
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 120'
    ВСЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Динамо оформлює золотий дубль! Кияни заслужено переграють Зорю 1-0!
  • 120'
    Циганков мав закривати всі питання, однак Васіль знову рятує Зорю. Віктор з шести метрів пробивав.
  • 119'
    Шапаренко з гострого кута пробили у руки голкіперу.
  • 117'
    Де Пена вийшов замість Родрігеса.
  • 116'
    Вернидуб в офсайді.
  • 114'
    Гармаш вийшов замість Буяльського.
  • 112'
    Іванісеня отримав жовту картку.
  • 110'
    Циганков з 15 метрів пробиває вище воріт.
  • 107'
    Буяльський головою пробив повз ворота.
  • 105'
    СЕЙВ! Васіль рятує Зорю після удару з точки Циганкова. Класний сейв.
  • 104'
    ПЕНАЛЬТІ! Жуніньо збиває Буяльського у штрафному!
  • 102'
    Гладкий в офсайді.
  • 101'
    Сирота перевдягнувся, але сподіваємось, що Денис зможе продовжити гру.
  • 100'
    Пауза в грі, Попову надають допомогу лікарі.
  • 98'
    ГООООООООЛ! Провал у захисті Зорі, Циганков опинився сам перед воротами і спокійно переграв Васіля.
  • 97'
    Іванісеня пробив вище воріт.
  • 95'
    Циганков потужно пробив майже по центру, Васіль на місці.
  • 93'
    Шапаренко пробив з-за меж штрафного, захисник заблокував цей постріл.
  • 91'
    Додатковий час розпочався!
  • 90+5'
    ВСЕ! Нас чекає два тайми по 15 хвилин.
  • 90+4'
    Жуніньо отримав жовту картку.
  • 90+3'
    Шахаб вийшов замість Громова.
  • 90+2'
    Алахьяр та Сидорчук отримали по жовтій за розмови.
  • 90+1'
    Кутовий заробили підопічні Скрипника.
  • 90'
    4 хвилини додав арбітр.
  • 89'
    Циганков пробив вище воріт.
  • 88'
    Шапаренко з меж штрафного пробив у дальній кут, Фаворов головою блокує.
  • 86'
    Громов заробив стандарт біля воріт Динамо.
  • 80'
    Черговий кутовий заробили кияни.
  • 77'
    Попов, після подачі з кутового, пробив повз ворота.
  • 76'
    Васіль робить фантастичний сейв після удару Бєсєдіна головою.
  • 75'
    Кочергін отримав жовту картку.
  • 73'
    Кутовий заробили футболісти Зорі.
  • 70'
    Попов головою пробив повз ворота.
  • 68'
    Зоря заробляє кутовий.
  • 66'
    Кенджора отримав жовту картку.
  • 65'
    Жерсон отримав передачу у штрафному, накрутив захисника і пробив прямо у руки голкіперу.
  • 62'
    Бєсєдін з 11 метрів пробив повз ворота, фантастичний момент!
  • 61'
    Циганков пробив у руки Васілю.
  • 60'
    Караваєв пробив повз ворота.
  • 59'
    Кутовий заробили кияни.
  • 55'
    Сидорчук пробив у руки Васілю.
  • 54'
    ШАПАРЕНКО! Який шанс! Микола половину поля пробіг, обіграв декількох гравців, а після його удару з 15 метрів, мяч влучив у поперечину.
  • 51'
    Юрченко отримав жовту картку.
  • 47'
    Кутовий заробила Зоря.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+2'
    ПЕРЕРВА. 0-0.
  • 45+1'
    Назарина з 25 метрів пробив повз ворота.
  • 45'
    Дві хвилини додав арбітр.
  • 44'
    Громов з 20 метрів пробив повз ворота.
  • 42'
    Юрченко пробив повз ворота.
  • 41'
    Найкращий момент у матчі! Юрченко подав до штрафного, а там Фаворов головою пробивав у протихід Бойку. Добре, що вище воріт, Бойко не врятував би.
  • 40'
    Черговий стандарт заробили гравці Зорі біля воріт киян.
  • 38'
    Бєсєдін пробив з меж штрафного у дальній кут, голкіпер у яскравому стрибку рятує Зорю.
  • 36'
  • 35'
    Шапаренко за розмови отримав жовту картку.
  • 34'
    Кабаєв заробив стандарт біля штрафного Динамо.
  • 28'
    Кенджора увірвався до штрафного, прострілив, однак захисники заблокували.
  • 24'
    Бєсєдін в офсайді.
  • 21'
    Перший момент! Буяльський з 12 метрів пробив вище воріт.
  • 19'
    Позаду майже 20 хвилин матчу, команди багато фолять, однак моментів нема.
  • 15'
    З Артемом все добре, продовжить гру.
  • 14'
    Чергова пауза, Бєсєдіну надають допомогу лікарі.
  • 13'
    Вернидуб отримав жовту картку.
  • 10'
    Караваєв вийшов замість Віталія.
  • 9'
    Схоже, що Миколенко зламав руку, не може продовжити гру Віталій.
  • 7'
    Пауза в грі, надають допомогу Миколенку.
  • 5'
    Заряджені команди вийшли на поле, багато боротьби.
  • 3'
    Бєсєдін порушив правила в атаці.
  • 2'
    Грубо зрізав Кенджору Громов, арбітр міг дати жовту, але пожалів Артема.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 18:02
    «Динамо»: Бойко, Кендзера, Попов, Забарний, Миколенко, Сидорчук (к), Шапаренко, Циганков, Родрігес, Буяльський, Бєсєдін
  • 18:02
    Запасні: Бущан, Де Пена, Лєднєв, Гармаш, Караваєв, Ферейра Перейра Сідклей, Тимчик, Ванат, Сирота
  • 18:01
    «Зоря»: Васіль, Фаворов, Іванісеня, Вернидуб, Рейс Родрігес Жуніор, Назарина, Хомченовський, Кочергін, Юрченко, Кабаєв, Громов
  • 16:05
    Перед стартом матчу буде хвилина мовчання на спомин про славетного українського футболіста та тренера Валерія Лобановського, який пішов із життя 2002 року саме 13 травня…
  • 16:04
    Наживо фінальний поєдинок транслюватимуть одразу два телеканали — UA: Перший та Футбол-1.
  • 16:04
    На нараді за участі представників команд та офіційних осіб матчу було вирішено, що «Динамо» проведе зустріч у білому комплекті форми, а «Зоря» зіграє в чорному.
  • 16:04
    Фінал Кубку України-2020/2021 стане ювілейним, 30-м в історії змагання. «Шахтар» має на своєму рахунку 13 перемог, «Динамо» — 12, «Чорноморець» — дві й по одному тріумфу в активі «Таврії» та «Ворскли».