help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+4'
    ВСЕ! Матч завершено.
  • 90+3'
    ГООООООЛ. Шапаренко отримав передачу у штрафному і забив, однак після перегляду ВАР гол було відмінено.
  • 90+2'
    Гармаш головою пробив, кіпер рятує.
  • 90+1'
    Дивом зараз не забили кияни. Шапаренко влучив у поперечину, А потім захисник вибиваючи мяч влучив у стійку.
  • 90'
    Три хвилини додав арбітр.
  • 89'
    Піцці вийшов замість травмованого Рафи.
  • 87'
    Пауза в грі, гравцю Бенфіки потрібна допомога лікарів.
  • 85'
    Таарабт вийшов замість Маріу.
  • 83'
    Гострий стандарт заробили гості.
  • 81'
    Гармаш отримав жовту картку.
  • 77'
    Гостро було біля воріт гостей. Караваєв прострілив на Вербича, який не очікував, що захисники пропустить мяч і не зміг пробити по воротах.
  • 75'
    Караваев вийшов замість Циганкова, а Вербич змінив Де Пену.
  • 72'
    Миколенко в офсайді.
  • 70'
    Вайгл отримав жовту картку.
  • 66'
    Гармаш в офсайді.
  • 65'
    Кутовий заробили кияни.
  • 59'
    Шкурін пішов відпочивати, а вийшов Гармаш.
  • 58'
    Яремчук пішов з поля, а вийшов Дарвін.
  • 56'
    Евертон з-за меж штрафного пробив прямо у руки Бойку.
  • 55'
    Чудовий момент у Бенфіки! Яремчук з шести метрів пробивав, однак Бойко рятує нас від вірного голу.
  • 53'
    Миколенко прострілив до штрафного, голкіпер уважно зіграв у штрафному.
  • 51'
    Сидорчук отримав жовту картку за зрив атаки.
  • 47'
    Евертон з меж штрафного пробив прямо у руки Бойку.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 46'
    ПЕРЕРВА. 0-0 на табло.
  • 46'
    Маріу подав до штрафного, Бойко впевнено зіграв на виході.
  • 45'
    Одну хвилину додав арбітр до основного часу першого тайму.
  • 42'
    Миколенко з 20 метрів пробив у дальній кут, голкіпер спокійно рятує.
  • 40'
    Яремчук з-за меж штрафного пробив, Бойко на місці.
  • 39'
    Оригінально гості розіграли штрафний, Рафа з меж штрафного перекидував Бойка, однак не влучив.