Розійшлися миром. «Івердон Спорт» та «Динамо» сильнішого не виявили

Динамо Київ 26 Червня, 18:54 7792
Розійшлися миром. «Івердон Спорт» та «Динамо» сильнішого не виявили | 19-27
В першому товариському матчі на літньому зборі киянам протистояв швейцарський «Івердон Спорт»

На старті першого тайму швейцарці провели кілька випадів на ворота Нещерета, але відзначитися вдалося динамівцям. На 14-ій хвилині Яцик підхопив м'яч у центрі поля, змістився з лівого флангу до штрафного та пробив у дальній кут - 0:1.

Спекотна погода не сприяла хорошому футболу - гравці були змушені зробити перерву вже на 27-ій хвилині. Щодо гольових моментів, то команди обмінялися напівмоментами і пішли на перерву.

Другий тайм Динамо розпочало у наступному складі: Бойко - Тимчик, Бурда, Боль, Вівчаренко - Андрієвський, Гармаш, Буяльський, В.Волошин, Н.Волошин - Ванат.

На 71-ій хвилині «Динамо» пропустило. Бейєр вийшов «на побачення» з Бойком і пробив точно в кут - 1:1.

Молоді динамівці мали шанси зрівняти рахунок: Вівчаренко, Волошин та Ванат могли виривати перемогу для киян, але комусь не вистачило точності, а комусь - везіння.

В результаті, перший тренувальний матч кияни зіграли внічию. 1:1

КМ. «Івердон Спорт» - «Динамо»: 1:1

Голи: Бейєр, 71 — Яцик, 14

Стартовий склад Динамо: Нещерет - Кравченко, Боль, Біловар, Дубінчак - Яцик, Шепелєв, Буяльський (к), Цитаїшвілі, Антюх - Бєсєдін.

Запасні: Бойко, Вівчаренко, Бурда, Малиш, Ванат, Царенко, Андрієвський, Гармаш, Н. Волошин, Тимчик, В. Волошин, Дячук.

Стартовий склад Івердона: Мартін - Хайрович, Фарге (к), Телер, Кабакалман, Лусуена, Хотье, Коне, Бердайєс, Созье, Малула.

Запасні: Спичер, Ле Погам, М. Родрігес, Жакьену, Гетаз, Зок, Белек, Бейєр, Калежич, Роша, Соренсен, А. Родригез, Каме.