Ліга чемпіонів
Штурм
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+'
    ВСЕ! Динамо спокійно дограло матч до перемоги. Єдиний гол на рахунку Караваєва. Всіх з перемогою!
  • 90'
    До основного часу арбітр додав 3 хвилини.
  • 88'
    Буяльський пробив вище воріт з 20 метрів. Голкіпер все бачив.
  • 87'
    Тепер вже кутовий заробили кияни.
  • 85'
    Кутовий заробили гості.
  • 84'
    Караваєв пробив лівою з 20 метрів вище воріт.
  • 83'
    Бєсєдін йде з поля, а входить Ванат.
  • 82'
    Буяльський пробив повз ворота з-за меж штрафного.
  • 81'
    Грамотно наші тримають мяч, нічого не даючи супернику зробити.
  • 77'
    Вже декілька замін провів тренер Штурму, намагається щось змінити, але поки наші перекусють всі намагання австрійців в атаці.
  • 72'
    Бєсєдін з шести метрів пробив головою вище воріт.
  • 71'
    Дубінчак покидає поле, виходить Вівчаренко, а замість Шепелєва - Гармаш.
  • 68'
    Дубінчак з гострого кута пробив повз ворота.
  • 64'
    Шапаренко з кута штрафного пробивав у дальній кут, трохи вище.
  • 62'
    З 30 метрів пробив гравець Штурма прямо у руки Бущану. Проста здобич для Георгія.
  • 61'
    Попов у своєму стилі зніс гравця біля свого штрафного. Дуже необережно Денис зіграв.
  • 59'
    Сидорчук з 20 метрів пробив дуже вище воріт.
  • 57'
    Забарний блокує удар з 20 метрів.
  • 53'
    Караваєв покотив під удар Бєсєдіну, який був на вбивчій позиції, однак пробив у захисника.
  • 51'
    Старт другого тайму чимось нагадує перші хвилини матчу, дуже спокійно і повільно команди атакують і без загострення.
  • 48'
    Шепелєв нагороджений жовтою.
  • 47'
    Гірлендер отримав жовту картку за грубий фол.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    5 : 3
  • 45'
    ВСЕ! Перерва! Динамо завдяки голу Караваєва виграє 1:0 після стартових 45 хвилин.
  • 45'
    До основного часу додано 1 хвилину.
  • 44'
    Гостра подача відбулась до штрафного Динамо, Бущан впевнено зіграв на виході і швидко почав атаку.
  • 41'
    Станкович отримав жовту картку.
  • 39'
    Пауза в грі, Буяльському потрібна допомога лікарів.
  • 36'
    Шапаренко пробив з-за меж штрафного, захист блокує.
  • 33'
    Бєсєдін заробив черговий кутовий.
  • 31'
    Корнер біля наших воріт виконали австрійці, відбувся удар у дальній кут, який головою перевів на ще один кутовий Забарний.
  • 29'
    Кутовий заробили кияни.
  • 27'
    ГОООООООООЛ! Дубінчак прострілив до штрафного, а там перший був на мячі Караваєв який лівою з 10 метрів пробив прямо у кут.
  • 24'
    СУПЕРШАНС у Штурма. Гейлунд отримав передачу на межі воротарського і якимось дивом пробив вище воріт.
  • 23'
    Тепер вже кутовий біля наших воріт.
  • 22'
    Бєсєдін головою пробив повз ворота.
  • 21'
  • 20'
    Попов заробив жовту картку.
  • 19'
    Сидорчук обрізав усю команду своєю помилкою, Гейлунд вийшов майже віч на віч з голкіпером і пробив з 15 метрів. Добре, що прямо у Бущана. Ой як гостро було.
  • 17'
    Шапаренко пробив прямо у стінку. Дуже невдало.
  • 16'
    Буяльський заробив гострий стандарт біля воріт Штурма. Шкода що нема Циганкова, як раз для його лівої позиція.
  • 15'
    Момент! Бущан рятує команду після потужного удару з-за меж штрафного.
  • 12'
    Хорват пробив вище воріт головою. Перший удар у матчі.
  • 8'
    Стартові вісім хвилин позаду, футбол максимально повільний. Команди ще не створили навіть натяку на момент.
  • 5'
    Стартові хвилини пройшли без моментів.
  • 3'
    Бєсєдін заробив стандарт у центрі поля.
  • 2'
    Наші взяли мяч під контроль, австрійці поки захищаються.
  • 1'
    Матч розпочався!

Перед початком матчу в стартовому складі Динамо сталася вимушена зміна - замість Циганкова, який отримав ушкодження на передматчевій розминці, вийшов Караваєв.
  • 19:56
    Пряму трансляцію сьогоднішнього матчу, який почнеться о 21:00 за київським часом. Цей матч транслюватиметься у прямому ефірі ексклюзивно на телеканалі Setanta Sports Україна (доступному на платформах MEGOGO, Sweet TV, Volia TV тощо).
  • 19:56
    «Штурм»: Зібенгандль – Газібеговіч, Аффенгрубер, Вютріх, Данте – Гірлендер, Станкович, Прасс – Хорват – Саркарія, Гойлунд
  • 19:56
    Запасні: Нещерет, Бойко, Вівчаренко, Боль, Ванат, Яцик, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Кравченко, Тимчик, Сирота
  • 19:56
    «Динамо»: 1. Бущан – 94. Кенджора, 25. Забарний, 4. Попов, 44. Дубінчак – 5. Сидорчук, 10. Шапаренко, 29. Шепелєв, 15. Циганков, 29. Буяльський– 41. Бєсєдін