help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+'
    ВСЕ! Динамо провалює гру і сенсаційно програє кіпрському АЕКу.
  • 90'
    4 хвилини додав арбітр.
  • 88'
    Дуже боляче дивитися на це... Жодного моменту не було за всю гру і кіпріоти спокійно тримають гру під контролем.
  • 84'
    Ванат вийшов замість Кабаєва.
  • 82'
    Дубінчак в офсайді.
  • 81'
    Кабаєв фолить в атаці.
  • 80'
    До кінця основного часу залишилось 10 хвилин. Чи буде фінальний штурм? Поки важко з цим.
  • 75'
    Сидорчук отримав жовту картку.
  • 74'
    Гостра передача від Караваєва на Бєсєдіна відбулась, однак Артему пробити не дали.
  • 72'
    Дуже багато браку у діях гравців Динамо. Кияни поспішають і через це не все ідеально виходить.
  • 67'
    Шепелєв вийшов замість Андрієвського.
  • 67'
    Караваєв вийшов замість Кенджори.
  • 66'
    Бєсєдін в офсайді.
  • 65'
    Позаду 20 хвилин другого тайму, поки мало що у нас виходить, а Бєсєдіна у грі ми не бачимо, тож особливо гру в атаці не підсилив.
  • 63'
    Кенджора заробив стандарт быля ворік АЕКа.
  • 60'
    Кутовий заробили гості.
  • 57'
  • 56'
    Сирота з 30 метрів пробив вище воріт.
  • 51'
    Олатунджі з гострого кута пробив у руки Бойку.
  • 49'
    Сирота виграв другий поверх, але пробив вище воріт.
  • 48'
    Заробили кутовий кияни.
  • 47'
    У перерві відбулась заміна. Замість Гармаша вийшов Бєсєдін.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ПЕРЕРВА. 1-0 АЕК попереду.
  • 44'
    Сидорчук з 30 метрів пробив у руки кіперу.
  • 43'
    Кутовий заробили кияни.
  • 42'
    Гарсія отримав жовту картку.
  • 41'
    Забарний блокує удар Альтмана з меж штрафного.
  • 39'
    Гармаш з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 37'
    Буяльський фолить в атаці.
  • 35'
    Андрієвський отримав жовту картку.
  • 34'
    Трічковскі пробив головою у руки Бойку.
  • 30'
    ГОЛ ВІДМІНЕНО! Міліметровий офсайд у Дубінчака. Дуже прикро.
  • 29'
    ВАР у дії. Чекаємо. Можливо був офсайд у Дубінчака.
  • 28'
    ГООООООООООООЛ! Прекрасна комбінація! БРАВО! Дубінчак отримав передачу у штрафному і покотив під удар Буяльському, який у дотик пробив у дальній кут.
  • 26'
    За ударами 2:2 у нас, але у киян жодного удару у ствір воріт. Взагалі, рівна гра поки у нас.
  • 25'
    Понс фолить в атаці.
  • 22'
    Невдала подача від Віктора, кіпріоти без проблем відзахищалися.
  • 21'
    Циганков заробив стандарт біля штрафного гостей.
  • 17'
  • 16'
    Ох як гаряче було у нашому штрафному. Дубінчак майже з порожніх воріт вибив мяч після затяжної атаки гостей.
  • 14'
    Кенджора прострілив прямо у руки голкіперу гостей.
  • 13'
    Сидорчук ледь не вивів Кенджору віч на віч з голкіпером. Трохи засильно віддав капітан.
  • 10'
    Дубінчак гостро прострілив до штрафного, захисники спокійно відбились.
  • 8'
    ГОЛ! Просто неймовірний удар з 30 метрів. Дьюрчо перекинув стінку і пробив точно у верхній кут.