help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 90+6'
    ВСЕ! Динамо у важкому матчі переграє Кривбас!
  • 90+5'
    НЕЩЕРЕТ! Капич пробив з 20 метрів у дальній кут, Руслан зміг врятувати команду від голу!
  • 90+4'
    Сидорчук зриває атаку і отримує жовту картку.
  • 90+4'
    Ще момент! Волошин з 10 метрів пробив вище воріт.
  • 90+3'
    Попов отримав жовту картку.
  • 90+2'
    Перріс з меж штрафного пробив вище воріт.
  • 90'
    Арбітр додав 5 хвилин.
  • 89'
    Лонвейк вийшов замість Андрієвського.
  • 88'
    Безкоровайний в офсайді.
  • 86'
    Дубінчак пробив повз ворота.
  • 83'
    Мав забивати Рамірес зараз, однак Ерік не зміг переграти голкіпера з 5-7 метрів.
  • 80'
    Дебелко отримав жовту картку.
  • 78'
    Гостро прострілив Понєдєльнік, однак ніхто з господарів не зміг замкнути передачу.
  • 76'
    Андрієвський потужно пробив повз ворота.
  • 75'
    Перріс пробіг половину поля, а ось подати як слід не зміг. Буде удар від воріт.
  • 73'
    Перріс отримав жовту. Веселий початок.
  • 71'
    Перріс та Рамірес вийшли на поле, а пішли відпочивати Ванат та Беніто.
  • 67'
    Хомченовський пробив прямо у руки Нещерету з меж штрафного.
  • 66'
    Повз ворота Дубінчак пробив з 20 метрів.
  • 64'
    Тимчика нагородили жовтою карткою.
  • 61'
    Дебелко фолить в атаці.
  • 58'
    Заробили кутовий кияни, який до гострого моменту не привів. Кривбас починає свою атаку.
  • 55'
    Кривбас почав діяти дуже активно, але таке враження, що занадто поспішають господарі і через це відсоток помилок виріс.
  • 53'
    Дебелко вийшов замість Задераки.
  • 48'
    ГООООООООЛ! Андрієвський видав прекрасну передачу на Попова, який головою пробив точно у кут!
  • 48'
    У перерві Шовковський зробив одну заміну, замість Кабаєва вийшов Волошин.
  • 47'
    Кутовий заробили кияни.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45+3'
    ПЕРЕРВА. 0:0 у нас!
  • 45+3'
    ФАНТАСТИЧНИЙ МОМЕНТ! Луньов з декількох метрів пробивав по воротах, але влучив у поперечину. А до цого Нещерет пальцами зачепив зовсім трохи мяч, так що без сейву Руслана міг бути гол.
  • 45+2'
    Андрієвський отримав жовту картку.
  • 45'
    Відбились господарі поля. А тим часом, до основного часу першого тайму додано 3 хвилини.
  • 44'
    Гострий стандарт заробили кияни.
  • 43'
    Просили пенальті кияни, але після паузи арбітр показав що треба грати, все було чисто.
  • 41'
    Беніто потужно пробив з 20 метрів прямо в обличчя Безкоровайному. Пауза в грі, треба гравцю Кривбаса прийти до тяму після такого нокдауна.
  • 38'
    Микитишина майже вивели віч на віч з Нещеретом, однак наш кіпер прочитав гру і встиг першим на виході зіграти.
  • 37'
    Задерака грубо фолить проти Тимчика. Цього разу без жовтої.
  • 35'
    Кутовий заробили гравці Кривбаса.
  • 34'
    Кліщук як Мануель Нойєр зараз вибіг з воріт метрів на 35 і ледь гравці Динамо не покарали його за таку нахабність, однак голкіпер Кривбаса встиг віддати партнеру передачу.
  • 31'
    Подача від Андрієвського, захист господарів уважно зіграв і відвів загрозу від воріт.
  • 30'
    Кутовий заробили динамівці.
  • 29'
    А от і перший удар у площину воріт від Динамо. Беніто дуже слабенько пробив і голкіпер Кривбаса без проблем робить сейв.
  • 28'
    Перша жовта картка. Хомченовський у підкаті зніс Буяльського і Козик заслужено покарав Дмитра.
  • 27'
    Невеличка пауза, Микитишину потрібна допомога лікарів.
  • 25'
    Ще удар від Хомченовського, знову повз ворота.
  • 22'
    Хомчеовський пробив повз ворота.
  • 20'
    Беніто в офсайді.
  • 18'
    За моментами Кривбас помітно переважає киян, старт матчу за командою Вернидуба.
  • 16'
    Метрів з 20 Задерака пробив, Нещерет обрав правильну позицію і знову врятував киян від проблем.
  • 15'
    Капич небезпечно пробиває у кут, Нещерет рятує! Буде кутовий.
  • 12'
    Перехопили кияни ініціативу, але поки без моментів.
  • 9'
    Беніто подав до штрафного, однак до удару справа не дійшла.
  • 6'
    Відбилися кияни і починають свою атаку.
  • 5'
    Кутовий заробили господарі поля.
  • 4'
    Цікавий початок матчу, Кривбас явно не збирається відсиджуватися у захисті.
  • 3'
    Відразу було не зрозуміло, однак судячи з усього був офсайд у гравця Кривбасу. Однак відзначаємо сейв Руслана.
  • 3'
    МОМЕНТ! Микитишин мав забивати вже на третій хвилині, однак Нещерет рятує!
  • 2'
    Кривбас активно пресингує киян на половині поля Динамо.
  • 1'
    Матч розпочався! Поїхали!
  • 13:06
    Через повітряну тривогу початок матчу відкладено на декілька хвилин. Поєдинок розпочнеться о 13:20.
  • 13:01
    Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик, 34.Сирота, 4.Попов, 44.Дубінчак — 5.Сидорчук (К), 18.Андрієвський — 7.Кабаєв, 29.Буяльський, 77.Беніто — 11.Ванат.
  • 13:01
    «Кривбас»: 33.Кліщук, 7.Понєдєльнік, 13.Безкоровайний, 5.Стецьков, 55.Нябейє Дібанго, 11.Татарков, 8.Капич, 14.Луньов, 10.Хомченовський (К), 94.Задерака, 20.Микитишин.