Збірна України з футболу серед ветеранів стала чемпіоном на турнірі в Норвегії

Збірна України 31 Січня, 15:25 724
Збірна України з футболу серед ветеранів стала чемпіоном на турнірі в Норвегії | 19-27
Збірна України серед ветеранів успішно виступила на змаганнях у Норвегії та збирала гроші для нашої країни.

«Синьо-жовті» посіли перше місце у Кубку ветеранів-2023, обігравши двічі збірну Фарерських островів, Фінляндію та розписали мирову з Норвегією. Також Україна здобула перемогу у змаганнях серед команд 40+.

Українські ветерани футболу не лише грали у матчах, а й привертали увагу до війни в нашій країні. Упродовж турніру відбувалися різні благодійні заходи. Вдалося зібрати 4 млн гривень.

Зазначимо, що Максим Калініченко дебютував у складі «синьо-жовтих». Він став найкращим гравцем Кубка ветеранів, забивши 7 голів.