Динамо Київ 2 Жовтня, 17:15 671
Півзахисник «Динамо» зробив хет-трик за 19 хвилин: команда українського тренера виграла з рахунком 6:0 | 19-27
Грузинський півзахисник київського Динамо Георгій Цітаїшвілі оформив хет-трик у складі батумського Динамо, за яке він виступає на правах оренди.

У понеділок, 2 жовтня, батумське Динамо на виїзді розгромило ФК Шукура (6:0) в рамках 28-го туру чемпіонату Грузії.

У першому таймі підопічні українського наставника Андрія Демченка відзначилися у воротах господарів п'ять разів. Рахунок у грі на 14-й хвилині з пенальті відкрив Гіоргі Зарія, а вже за вісім хвилин знову з 11-метрової позначки влучного удару завдав півзахисник київського Динамо Георгій Цітаїшвілі.

На 31-й хвилині гри рахунок до розгромного довів Паата Гудушаурі, який забив перший гол підопічних Демченка з гри. Через три хвилини Цітаїшвілі оформив дубль, а ще за сім хвилин хет-трик.

Усього півзахиснику біло-синіх знадобилося 19 хвилин, аби відзначитися першим хет-триком у професійній кар'єрі на дорослому рівні.

У другому таймі було забито всього один гол, який на свій рахунок записав Александер Якобсен, встановивши фінальний результат на табло.