Світовий футбол 10 Грудня, 20:26 210
«Байєр» розписав бойову нічию зі «Штутгартом» і закріпився на вершині Бундесліги – «шваби» втратили шанс обійти «Баварію» | 19-27
​У неділю 14-й тур чемпіонату Німеччини завершували два матчі.

Німеччина, Бундесліга, 14-й тур

Штутгарт – Байєр – 1:1

• Голи: Фюріх, 40 – Вірц, 47

У центральному матчі туру Штутгарт приймав Байєр. Обидві команди прагнули скористатись вчорашньою осічкою Баварії, яка несподівано була розгромлена Антрахтом (1:5), зазнавши першої поразки в сезоні. У першому таймі господарі значно домінували – Фюріх вже на 3-й хвилині мав відкривати рахунок, але Градецкі врятував. Йому відповів Адлі, влучивши у ліву стійку. В середині тайму моментами обмінялись Ундав та Боніфейс, однак знову класно зіграли кіпери. На перерву «шваби» пішли перемагаючи – Фюріх таки зміг реалізувати одну зі своїх спроб.

Другий тайм стартував з гола Вірца, а вже за мить Джака міг подвоювати перевагу «фармацевтів», але м'яч зупинила стійка. Леверкузенці значно додали після відпочинку та розвинути успіх так і не змогли. Бойова нічия принесла Байєру 36 очок і закріпила на вершині турнірної таблиці Бундесліги, Штутгарт набрав 31 пункт і на 1 бал відстає від Баварії.