60‘ хвилин Кабаєва v Університаті
Продовження циклу, а можливо і завершення про майбутню зірку Динамо та головну надію осені!
На початку гри румуни трошки натиснули, але цього вистачило, щоб Зоря вальнула 44% лонгболів у перші 15 хвилин:
25 передач всього (60% точності)
11 з них довгі (45.5%)
не дуже хитра математика дає 1.67 (!) передач за середнє тримання, тобто команда була не здатна зв’язати до купи 2 передачі, маючи Назарину та Булецу
Середня довжина передачі на початку гри складала 27.19 метрів...
Наша майбутня легенда не надто яскраво проявила себе в першій грі, окрім 9 успішних обведень і згадати немає чого. Тоді були відмазки, що Зоря володіла м’ячем 67.33% ігрового часу.
Зараз Зоря грала у бий-біжи, але і тут ККД Кабаєва близький до нуля. Власне через це і залишив поле в середині другого тайму. Що встиг за цей час?
Наприклад, встиг здійснити 44 дії з браком 57%.
Немає жодного удару чи передачі під удар.
Немає навіть жодного вдалого обведення.
Виграв лише 8 з 23 (35%) єдиноборств:
6 з 13 в атаці (46%)
2 з 6 в захисті (33%)
0 з 2 в повітрі
0 з 2 за нейтральний м’яч
З єдиного вартого уваги - заробив на собі 4 порушення.
Після 8 отриманих передач лише двічі потім команда зберігала володіння. Впродовж матчу навіть флангами змінювався з Крістіаном (тому відцентрований у середній позиції), але нічого не допомагало.
За першу годину гри Зоря виконала лише 17 (!) точних передач до фінальної третини та здійснила 7 спроб входження до штрафного (7 дотиків). Тож зрозуміло, що відповідальність не лежить на плечах самого лише Кабаєва чи Назарини (бігав з валізою, готуючись до Шахтаря увесь матч).
Але давайте так: нам Кабаєв потрібен для чого? Ну, точно не обігрувати Минай, і без нього «переможців» вистачає. Він потрібен для «дива», проте на чарівника якось не схожий навіть з румунами. Тому початковий висновок залишаю: щоб зробити з Кабаєва футболіста дідові потрібен час, багато часу.
Зазвичай я до більшості рішень діда лояльний, а тут не розумію: ми позливали купу гравців (Булецу, Волошиних, Гіо, Бражка, Михайленка, наприклад), бо дід саме час і не хотів на них витрачати. З ними, щоб витягнути на рівень команди, яка намагається домінувати на полі, треба добряче повозитися. А в підсумку...Кабаєв, якого теж потрібно наче малу дитину не один місяць за руку по полю на тренуваннях водити: цього не роби, того не роби, роби це.
Тепер нагадую про війну і логістику: реального часу тренуватися в нас майже не буде до зими, лише теорія. Антюх вже на скількох зборах був? Не допомогло. А тут ще й без зборів...
Луческу наступає на граблі Реброва, або Що не так із трансфером Кабаєва в «Динамо»?
Журналіст: «Кабаєв уже однією ногою у «Динамо»