5 000 000 за 2 місяці. Нові рекорди «Динамо» Київ у YouTube!
Футбол України 2259 19 Лютого, 14:14

«Динамо» Київ ще ніколи не було настільки відкритим для вболівальників, як під час цьогорічних навчально-тренувальних зборів у Туреччині.

Інформаційний відділ клубу спільно з командою «Динамо» Київ ТБ забезпечив безпрецедентне за кількістю, якістю та охопленням висвітлення перебігу підготовки команди. І не лише основної - так само детально висвітлювалася підготовка молодіжного та юніорського складів «Динамо». Щодня ви мали змогу бачити повноцінні звіти з тренувань, інтерв`ю тренерів і гравців клубу та, звичайно ж, контрольні матчі «Динамо» у форматі прямого ефіру.

Ми щасливі з того, що наша робота була сприйнята вболівальниками - показником їхнього інтересу стали рекордні результати каналу «Динамо» Київ у YouTube! Впродовж місяця зборів - з 14 січня до 16 лютого - відео каналу були переглянуті більше 5 мільйонів разів! Це майже у півтора рази перевищує минулорічний рекорд, який також був досягнутий під час зимової підготовки команди.

За останні півтора місяці аудиторія клубного YouTube-каналу збільшилася майже на 15 000 підписників. Зараз їх вже 195 000 - один із найвищих показників у Східній Європі! За окремими матчами «Динамо» на зборах наживо слідкувало одночасно понад 40 000 глядачів, середній показник - 30 000 одночасних переглядів.

Усі ці рекордні результати лише посилюють позиції «Динамо» у рейтингу 25-ти найкращих клубних YouTube-каналів Європи. Ми надзвичайно вдячні вам за увагу і підтримку та плануємо й надалі утримувати високі темпи розвитку - завдяки новим цікавим проектам!

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100