Олег Саленко: «Вже зараз ясно, що напад потребує підсилення і в нас є тільки один форвард»
Динамо Київ 3222 23 Лютого, 14:42

Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко оцінив перший офіційний матч «біло-синіх» в другому півколі УПЛ 2019/20.

— Важкий матч. Як такої, гри й не було. Мабуть, футболісти ще фізично не готові. Головне, що є результат. Добре, що залетів випадковий перший м'яч і встигли забити другий гол. Замутило, що було багато помилок позаду. Після зборів команді ще треба буде проходити акліматизацію в сезоні. А по грі - були дві однакові команди. Не було різниці між лідером і аутсайдером. Тим більше, забитий «Ворклою» м'яч з двома грубими помилками всередині показав, що гравцям дуже сильно треба додавати у грі.

— Когось із гравців «Динамо» можна виділити?

— Всі були однаковими. Когось важко виділити по такій грі. Київське «Динамо» повинне грати зовсім на іншому рівні і цей матч залишив багато питань. Потрібно робити висновки по грі і додавати в фізичному стані, налагоджувати зв'язки в середині поля при переході з оборони в атаку. Середня лінія погано створювала ігрові моменти. Ніхто не хоче вбігати у вільні зони і їх відпрацьовувати. Взагалі, цей матч було важко дивитися. Можливо. Олексій Михайличенко сильно навантажив своїх підопічних і вони зараз «відходять». Можливо, через три-чотири тижні команда буде в кращій формі.

— Назарій Русин відіграв повний матч на вістрі. Як оціните його дії?

— Русин старався, боровся, але поки що він виглядає непереконливо. Хлопцеві потрібен час і допомога партнерів. Також, потрібно з молоді шукати ще одного форварда. Вже зараз ясно, що напад потребує підсилення і в нас є тільки один форвард. Соля вже пора відпускати - потрібно говорити про це прямо, і брати гравця з дубля.

Розмовляв Микола Тимощук

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100