«Інгулець» звернувся до КДК УАФ з вимогою визнати його право на 3 місце Першої ліги
Футбол України 1777 28 Травня, 16:33

«Інгулець» налаштований здобути путівку в УПЛ за підсумками сезону 2019/20.

В Інгульці вважають, що саме клуб з селища Петрове (а не команда «Минай») повинен займати 3-тє місце в поточній турнірній таблиці Першої ліги 2019/20 за результатами 19-ти турів.

Раніше «Інгулець» на своєму сайті опублікував звернення до ПФЛ України з приводу свого місця в турнірній таблиці. Справа в тому, що відразу 4 команди ділять третє місце в поточній класифікації турніру Першої ліги, яке дає право входу в УПЛ.

Застосування додаткових критеріїв не є однозначним. Поточний розподіл місць є важливим, оскільки турнір Першої ліги може бути завершений без догравання, інформує офіційний сайт Інгульця.

За словами керівництва, клуб не отримав офіційної відповіді ПФЛ на своє звернення від 18 травня 2020 року про внесення змін до поточної турнірній таблиці чемпіонату Першої ліги.

Крім того, «Інгулець» надав офіційну відповідь на лист-опитування ПФЛ від 25.05.2020 щодо визначення обміну між лігами. ФК «Інгулець» знову підкреслив, що дотримується позиції продовження чемпіонату згідно із затвердженим регламентом, вважаючи, що це єдина можливість подолати всі непорозуміння, що виникли між клубами та їх окремими представниками останнім часом.

Зазначимо, в турнірній таблиці ПФЛ Минай посідає третю сходинку, Інгулець – четверту. Відповідно до регламенту ПФЛ, у разі рівної кількості очок у таблиці до уваги беруться особисті зустрічі, а потім різниця забитих та пропущених м'ячів. Минай та Інгулець провели лише одну зустріч, де поділили очки (1:1), але у команди з Петрового краща різниця м'ячів.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100