Футбол України 16 Липня, 11:31 1895
Мер Івано-Франківська: «Інгулець» - ганебна команда бариг. Суддя просто вбиває «Прикарпаття» | 19-27
Мер Івано-Франківська Руслан Марцинків обурений суддівством у матчі 24-го туру першої ліги «Інгулець» - «Прикарпаття» (1:0).

Господарі перемогли завдяки пенальті на останній компенсованій хвилині. Також у другому таймі арбітр Іван Бондар вилучив одного з гравців і головного тренера «Прикарпаття».

«Футбол продажний. «Інгулець» - ганебна команда бариг. Суддя просто вбиває команду, і це по телебаченню і при Макарові. 93-тя хвилина - придуманий пенальті. Тому наш футбол ніколи не буде італійським або німецьким», - написав Марцинків у своєму Facebook.