Футбол України 16 Липня, 16:34 1534
Тренер «Прикарпаття» підслухав скандальну розмову суддів у перерві матчу з «Інгульцем» | 19-27
Головний тренер «Прикарпаття» Володимир Ковалюк прокоментував роботу арбітрів у програному «Інгульцю» матчі 24-го туру Першої ліги (0:1).
«Не радує таке шоу, яке є на футбольному полі в плані суддівства. Думаю, що сьогодні нас «вбивали». Ви ж це самі бачили. Арбітри хоч би закрилися у суддівській кімнаті. Я стояв у перерві біля приміщення, де вони переодягаються.

Вони кажуть: «Зараз ми когось із них виженемо, у них картки є». Як таке може бути? Де той Київ, що про суддівство говорить? Обіграйте спокійно 1:0 або 2:0. Нас на одного менше. Але вигадувати пенальті...» – сказав Ковалюк у програмі «Футбол NEWS».

Нагадаємо, Інгулець мінімально обіграв Прикарпаття завдяки скандальному пенальті, який призначив Іван Бондар на останній компенсованій хвилині – гравець господарів перечепився через власну ногу та впав у штрафному майданчику суперника. Окрім того, у другому таймі арбітр вилучив одного з гравців і головного тренера Прикарпаття.