Динамо Київ 16 Липня, 17:27 1109
«Динамо» – «Зоря». Матч, в якому луганчани можуть позбавити «Динамо» всіх шансів на срібло | 19-27
Центральний поєдинок 31-го туру УПЛ. «Динамо» прийматиме «Зорю».

Команди вже зустрічалися між собою після поновлення чемпіонату України. Тоді перемогу здобули кияни з рахунком 3:1. Та сказати, що динамівці впевнено провели той поєдинок, не можна. Зоря дуже добре контролювала гру і на 54-й хвилині забила першою: Юрченко реалізував пенальті. Після цього команда Віктора Скрипника понеслася вперед і створила ще декілька моментів біля воріт Бущана. Зокрема Юрченко міг подвоїти перевагу, але влучив у поперечку. І хтозна, як склався б той поєдинок, якби Зоря забила вдруге. Та після цього Динамо тричі розписалося у воротах Махарадзе (відзначилися Буяльський, Де Пена та Циганков).

Після поразки від Динамо луганчани демонстрували непогані результати: впевнена перемога над Десною 2:1, нічиї з Шахтарем 0:0 та Олександрією 2:2 (хоча тут великі претензії до арбітра) і звитяга над Колосом 2:0. У матчі з Динамо Зоря має гарні шанси на перемогу.

Кияни відверто провалили останні матчі чемпіонату: поразка від Десни та Шахтаря з рахунком 2:3 та нічия в попередньому турі з Олександрією 2:2. Минулу зустріч динамівці провели не найкращим чином. За весь перший тайм команда Михайличенка створила лише два моменти: удари Андрієвського та Де Пени (обидва рази м’яч не влучив у площину воріт). Лише вихід Вербича у другому таймі справді змінив гру киян, і вони понеслися вперед. До слова, саме словенець забив обидва м’ячі киян в тому поєдинку.

Та втримати перемогу динамівці все одно не змогли, оскільки в тому матчі захист привіз два пенальті у свої ворота. Та на матч із Зорею київська команда вмотивована, як ніколи: у разі поразки Динамо втрачає будь-які шанси на срібло та вихід до плей-оф Ліги Чемпіонів.

Наразі турнірна таблиця має такий вигляд: Зоря обіймає 2-гу сходинку і має 57 балів балів, Динамо третє з 56 пунктами, а за ними розташувалася Десна, у якої 55 очок. Свій матч чернігівці проведуть з Олександрією.

Прогноз

Динамо видається фаворитом у цьому матчі, однак не варто завчасно списувати з рахунків Зорю. Підопічні Скрипника наразі перебувають у гарній формі і можуть дати бій володарю Кубка України.

Можна припустити, що перемогу здобуде Зоря і тотал більше 1,5.