В’ячеслав Заховайло: «Склалося враження, що футболісти «сплавили» Михайличенка в грі з «Колосом»

Динамо Київ 20 Липня, 22:32 3302
В’ячеслав Заховайло: «Склалося враження, що футболісти «сплавили» Михайличенка в грі з «Колосом» | 19-27
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло розповів про відставку Михайличенка та підбив підсумки сезону для київського «Динамо».

Про відставку Михайличенка

– Це було очікувано. Необхідно було щось змінювати. Команда стала менш керованою, тому ухвалили таке рішення. Подивимося, хто буде наступником.

Матч з «Колосом» став апогеєм усього річного циклу. Це був показовий провал. «Динамо» провалили майже всі головні матчі. У Лізі Європи кияни не змогли вийти в плей-оф. Зараз «Десна» допомогла вийти в кваліфікацію Ліги чемпіонів. Хоча завдання були виконанні, гри не було зовсім.

Скрипник – наступний тренер? Можливо, не виключаю.

«Динамо» вже конкурує не з «Шахтарем», а з «Десною» та «Зорею», а далі буде боротьба з «Олександрією»?

Про сезон

– Складно підбирати слова. У «Динамо» є чимало гравців, які перестали прогресувати. Цим футболістам треба йти в оренду та шукати свої клуби, тренерів. «Динамо» потрібна нова кров, аби розпочати нову сторінку.

У «Динамо» не було стабільності. Хороші матчі чергувалися з великими проблемами та розчаруваннями. Кияни лише в чемпіонаті поступилися дев’ять разів! Команда не змогла вийти з групи в Лізі Європи. Таких подарунків під час жеребкування київський клуб, мабуть, більше ніколи не отримає в цьому житті.

Треба робити висновки та рухатися вперед. Якщо цього не станеться, то наступний сезон буде ще гіршим, а цей рік здаватиметься навіть хорошим. «Динамо» вже конкурує не з «Шахтарем», а з «Десною» та «Зорею», а далі буде боротьба з «Олександрією»?

Я на місці гравців зараз в публічних місцях боявся б очі піднімати. Вони ганьблять ім’я «Динамо».

Про футболістів

– Багато понтів, а коли доходить до справи – всі ховаються в кущах. Матч з «Колосом» – це типова ситуація. Я на місці гравців зараз в публічних місцях боявся б очі піднімати. Вони ганьблять ім’я «Динамо». Склалося враження, що футболісти «сплавили» тренера та президента в останній грі.

Говорили, що Шепелєв, Андрієвський і Шапаренко хороші виконавці. Де вони зараз? Вони розчинилися. Немає ні лідерських якостей, нічого. Зате є бантики на голові та татуювання. Після того, як були підписані контракти, хлопці знизили до себе вимоги. Усі дорікають президенту та тренеру, проте насправді все починається з футболістів.

Станом на сьогодні шанси киян виступати в груповому етапі Ліги чемпіонів – мінімальні

Про зміни

– «Динамо» потрібні реформи. Все залежить від керівників клубу, які повинні вибрати нову дорогу. Вболівальники вже настільки розчарувалися, що для того, щоб збити хвилю критики достатньо дати результат. На жаль, останні три роки «Динамо» не показує якісний футбол.

Необхідно позбутися баласту, який займає багато місця в команді.

Про Лігу чемпіонів

– «Динамо» може лише приємно здивувати, адже ніхто не сподівається на краще. Станом на сьогодні шанси киян виступати в груповому етапі Ліги чемпіонів – мінімальні. Для того, щоб це виправити, у клубі мають бути зміни. Потрібно сформувати надійну обойму гравців, аби там не було «туристів».