Заховайло: «Луческу – не чарівник. Неможливо за місяць створити те, що не змогли за 10 років»

Динамо Київ 20 Серпня, 16:31 1862
Заховайло: «Луческу – не чарівник. Неможливо за місяць створити те, що не змогли за 10 років» | 19-27 Фото: ФК Динамо
Футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло поділився очікуваннями від старту «Динамо» в новому сезоні та роботи Мірчи Луческу.

– У п’ятницю Луческу проведе свій перший офіційний матч у якості головного тренера «Динамо». Чи зможе Мірча швидко перебудувати команду?

– Усім тренерам треба час. Тим паче філософія Луческу відрізняється від тієї, що була в попередніх наставників. Уболівальники хочуть побачити більш конструктивну гру в атаці. Проте не факт, що гравці зможуть швидко адаптуватися до вимог тренера. Лише перші матчі покажуть, у якому напрямку рухається команда. Якщо зі змінами прийде результат, тоді в гравців з’явиться впевненість у свої силах.

Луческу – не чарівник. У футболі на такому рівні все відбувається поступово. Неможливо за місяць створити те, що не змогли за 10 років.

Якщо відкинути в бік усі «політичні» питання, а говорити про футбол, треба сказати, що «Динамо» потребує підсилення, «нової крові». Дорогих придбань не буде, це ясно. Думаю, що ближче до зими буде зрозуміло, хто залишиться в команді, а хто піде.

Луческу не позаздриш, адже він ходить по краю леза. Хоча кажуть, що Мірча почувається в таких ситуаціях як риба у воді.

Сподіваюся, що «Динамо» цього сезону побореться за чемпіонство, а не так, як торік, коли вже у вересні питання чемпіонства відпало. Маю надію, що боротьба не за другу, а за першу сходинку буде до останнього туру.

– У пресі була інформація, що Зозуля та Кравець можуть повернутися в «Динамо». На вашу думку, це схоже на правду?

– Це, швидше за все, спекуляції і «вкиди» від журналістів. Потрібно не повертатися назад, а рухатися вперед. «Динамо» потрібні не «відіграні», а перспективні гравці. Брати нападників у віці немає жодного сенсу. Луческу має побудувати стрижень, який найближчі три-чотири сезони даватиме результат. Є кілька гравців, навколо яких можна побудувати команду. Звичайно, досвідчені гравці не завадять, особливо в лінію оборони та півзахисту.

– Перший матч для Луческу буде проти «Олімпіка». Які у вас очікування?

– Складно говорити про перший матч чемпіонату після перегляду товариських матчів, і передбачити сценарій поєдинку. Не буду прогнозувати результат зустрічі, скажу лише, що припускаю, що в зустрічі загалом буде забито більше 3 голів.