Заховайло: «Якщо вдома не проходити «АЗ» – «Динамо» потрібно завершувати з футболом»

Динамо Київ 31 Серпня, 20:14 1623
Заховайло: «Якщо вдома не проходити «АЗ» – «Динамо» потрібно завершувати з футболом»
Футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло прокоментував жеребкування Ліги чемпіонів та оцінив шанси «Динамо» у матчі з «АЗ».

– Як вам жеребкування?

– «Динамо» до снаги пройти «АЗ». На попередньому етапі Ліги чемпіонів «Вікторія» повинна була вибивати з турніру нідерландців, але їм поталанило.

На мій погляд, це той суперник, якого не можна недооцінювати, але водночас не треба й переоцінювати. «АЗ» потрібно обігравати та проходити далі. Вважаю, що це найкращий жереб. Якби випав «ПАОК», було б гірше.

Зважаючи, що стадія складається з одного матчу, який до того ж відбудеться в Києві, «Динамо» – фаворит.

Це найсприятливіше жеребкування, адже могли вийти на сильніших суперників. Такий шлях абсолютно під силу «Динамо».

– Очікується, що за два тижні до обойми повинна повернутися велика група травмованих гравців. «Динамо» буде ще сильніше, аніж у перших матчах сезону?

– Якщо зіставити весь кадровий потенціал київської команди, то стане зрозуміло, що перші матчі «Динамо» грало не в оптимальному складі.

У «Біло-синіх» були проблеми в обороні, але до того часу лазарет має суттєво зменшитися. Наскільки знаю, Миколенко вже працює в загальній групі. Щодо нападу я не бачу жодних негараздів у команди. І Соль, і Супряга зараз у хорошій формі. Водночас чекаємо, що Назарій Русин має перейти в ФК «Львів».

– У випадку перемоги «Динамо» у наступному раунді зустрінеться з «Гентом» або «Рапідом». Схоже, все в руках підопічних Луческу.

– Це найсприятливіше жеребкування, адже могли вийти на сильніших суперників. Такий шлях абсолютно під силу «Динамо». Втім, аби пройти в Лігу чемпіонів, потрібно здолати «АЗ», а потім інших. Курочка по зернятку клює.

Якщо вдома не проходити «АЗ», тоді «Динамо» потрібно завершувати з футболом. Відмазок не може бути.

Якщо хтось не готовий в «Динамо», Ігор Михайлович завжди готовий переодягнутися та вийти на поле.

Як загалом оцінюєте шанси киян на вихід у Лігу чемпіонів?

– Не хочу загадувати наперед. Перемога над «АЗ» – це обов’язкова програма. Не може навіть бути мови про те, готова команда чи ні. Якщо хтось не готовий, Ігор Михайлович завжди готовий переодягнутися та вийти на поле. Я вважаю, що в «Динамо» повна обойма футболістів.

«АЗ» – це не той суперник, якого потрібно боятися. Подивіться на чемпіонат Нідерландів – усі грають в романтичний футбол без оборони. Отож навіть немає про що говорити.