В’ячеслав Заховайло: «У Києві «Динамо» буде важче, ніж у Генті»

Динамо Київ 24 Вересня, 20:23 290
В’ячеслав Заховайло: «У Києві «Динамо» буде важче, ніж у Генті»
Відомий футбольний менеджер та агент прокоментував перший поєдинок «Динамо» з «Гентом» і поділився думками про матч-відповідь у рамках плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

– Як вам перша зустріч команд у Бельгії?

– Як і передбачав, хто зуміє краще реалізувати свої нагоди, той і переможе. У тактичному плані бельгійська команда прочитала «Динамо», проте не змогла знайти протиотруту. Цей матч розвивався за планом Луческу. Лише в період з 30 по 45 хвилину «Гент» був активнішим.

У тактичному плані бельгійська команда прочитала «Динамо», проте не змогла знайти протиотруту. Цей матч розвивався за планом Луческу.

Гра склалася за таким же сценарієм, як і проти «Шахтаря» та «АЗ». Можу зрозуміти Луческу, який находу повинен приймати рішення і, щонайголовніше, робити результат. Це найлогічніше рішення – грати середнім блоком. Хочеться, звичайно, щоб «Динамо» домінувало на полі, проте, на жаль, підбір виконавців не відповідає цьому завданню.

«Динамо» потрібно додавати в грі першим номером і надійності в діях. У матчі з «Гентом» мені не сподобалося, як зіграла опорна зона через великий відсоток браку. У матчах рівня Ліги чемпіонів – це не годиться. Центр оборони, зважаючи на кадрові проблеми, зіграв непогано.

Багато хто звинувачує Бущана в пропущеному м’ячі, проте я вважаю, що в тому епізоді була персональна помилка Супряги. Владислав відпустив свого гравця, який зміг забити головою. Цей удар не зміг би відбити жоден воротар.

– Чи вирішило «Динамо» питання щодо виходу в груповий етап Ліги чемпіонів?

– Це ще не кінець. У Києві динамівцям буде складніше, ніж у Генті. Супернику втрачати нічого. Бельгійці проаналізують першу гру, зроблять висновки та підуть ва-банк. Тепер уже «Динамо» потрібно буде шукати протиотруту, тому що «Гент» нав’язуватиме боротьбу. Якщо опоненти прилипнуть до захисників, обкладуть кутовими, стандартами та кросами, то можуть виникнути проблеми.

«Динамо» в цій грі буде боротися з самим собою, зважаючи на вагу відповідальності. Це буда гра психології та концентрації.

«Динамо» необхідно взяти м’яч під свій контроль і тримати гру в своїх руках. Особливо уважно потрібно зіграти в опорній зоні. Це дозволить довести результат до логічного завершення. Останній бій – він найважчий. «Динамо» в цій грі буде боротися з самим собою, зважаючи на вагу відповідальності. Це буда гра психології та концентрації.