Ібрагім Каргбо: «Ми з Беніто не погані гравці, інакше нас би не запросив гранд рівня «Динамо»

Футбол України 21 Листопада, 17:54 1228
Ібрагім Каргбо: «Ми з Беніто не погані гравці, інакше нас би не запросив гранд рівня «Динамо»
Форвард «Олімпіка» розповів, чому не вийшло закріпитися в київському клубі.

Нападник «Олімпіка» Ібраїм Каргбо поділився думками щодо того, чому він і Беніто не змогли проявити себе в київському «Динамо».

«Ситуація в «Динамо» була дуже складна. Тренери знали, на що ми здатні і як можемо проявити себе. Хіба ми погані футболісти? Ми не погані футболісти, інакше б нас не запросили грати за такий гранд, як «Динамо».
За самовіддачею до нас навряд чи були якісь претензії, адже ми були мотивовані і намагалися від першої до останньої хвилини. Найприкріше, що ми так і не зуміли проявити себе і показати уболівальникам «Динамо», на що ми здатні.
Оренда в «Олімпік» - це непоганий шанс, щоб довести, що ми гідні гравці. Ми регулярно виходимо на поле, отримуємо шанс. І що з цього вийшло? Беніто забиває і віддає асисти, а я в останньому матчі забив на останній хвилині і приніс нічию нашій команді.
«Динамо» - молода команда. Беніто 22 роки, мені - 20. Але одним хлопцям давали шанс проявити себе, а у нас його поки що не було. Умови були не зовсім рівними. Ми до сих пір хочемо повернутися і допомогти клубу, але нам для цього потрібен шанс. Справжній шанс зіграти і проявити себе», - розповів Каргбо.

Права на Беніто і Кагбро належать київському «Динамо», а поточний сезон гравці проводять в оренді в донецькому «Олімпіку».