Усі дебюти «Динамо» - 2020

Динамо Київ 16 Грудня, 19:44 1871
Усі дебюти «Динамо» - 2020 | 19-27
У 2020-му році цілий ряд гравців провели свої перші матчі у складі нашої команди.

Офіційний сайт «Динамо» згадує всіх, хто дебютував за першу команду «біло-синіх» у матчах єврокубків і чемпіонату України.

БЕНІТО (вінгер)

Дебют - УПЛ, «Динамо» - «Олександрія» 5:1 (17 червня)

Нігерійський вінгер Беніто підписав контракт з «Динамо» ще до початку другої частини сезону 2019/2020, дебютував у матчі проти «Олександрії», відігравши 6+ хвилин. Але в подальшому Беніто не вразив тренерський штаб і відправився на правах оренди до «Олімпіка».

У першій частині нинішнього сезону він показав досить якісний футбол і став одним із основних гравців «Олімпіка». А що стосується «Динамо», то той вихід на заміну в матчі проти «Олександрії» так і залишився єдиним ігровим часом для Беніто у складі «біло-синіх».

ІБРАГІМ КАРГБО (центрфорвард)

Дебют - УПЛ, «Десна» - «Динамо» 3:2 (28 червня)

Дебют форварда вийшов, м'яко кажучи, невдалим. У своєму першому ж матчі за «Динамо» він забив м'яч у ворота своєї команди, а в результаті динамівці програли в Чернігові.

Надалі Каргбо відзначився виходом на заміну в матчі проти «Шахтаря», а влітку, як і Беніто, на правах оренди відправився до «Олімпіка».ОЛЕКСАНДР СИРОТА (центральний захисник)

Дебют - УПЛ, «Динамо» - «Шахтар» 2:3 (4 липня)

Молодий вихованець «Динамо» був кинутий у бій в матчі проти принципового суперника, «Шахтаря», і відіграв усі 90 хвилин. Потім він на 23 хвилини з'явився в поєдинку проти «Олександрії», а в нинішньому сезоні грав уже побільше.

Під керівництвом Мірчі Луческу Сирота в цьому чемпіонаті України 5 разів вийшов у основі, а також повністю відіграв поєдинок за Суперкубок України.

ІЛЛЯ ЗАБАРНИЙ (центральний захисник)

Дебют - УПЛ, «Динамо» - «Десна» 0:0 (11 вересня)

Одним із головних відкриттів осінньої частини сезону стала гра 18-річного випускника динамівської академії Іллі Забарного. Свій шанс він отримав 11 вересня, коли вийшов на заміну замість травмованого Олександра Тимчик

Ілля став першим гравцем 2020 року народження, який зіграв за першу команду «біло-синіх». Своїм шансом він скористався сповна, закріпившись в основі і провівши 8 повних матчів в УПЛ і 9 у Лізі чемпіонів до зимової перерви! На молодого центрбека звернули увагу і в національній збірній. Дебют відбувся 7 жовтня у грі зі збірною Франції. Цей матч, як і ще три в Лізі Націй – один з Іспанією і два з Німеччиною – Забарний провів, як і за «Динамо», без замін.

ТУДОР БЕЛУЦЕ (опорний півзахисник)

Дебют - Ліга чемпіонів, «Ференварош» - «Динамо» 2:2 (28 жовтня)

Дебют Белуце у складі «Динамо» поки важко оцінити, адже за першу команду румунський легіонер провів лічену кількість хвилин. Хоча дебютний матч точно не можна назвати вдалим: Тудор вийшов на заміну на 89-й хвилині гостьового поєдинку з «Ференцварошем» після вилучення Сергія Сидорчука, і вже за хвилину в епізоді за участю Белуце «Динамо» пропустило гол і втратило перемогу.

Також він взяв участь у домашній поразці від «Барселони» (0:4), з'явившись на полі на 83-й хвилині за рахунку 0:3. В УПЛ на рахунку румуна менше однієї хвилини на полі, яку він провів з грі з «Інгульцем». У грудні він провів один тайм за молодіжну команду, відзначившись попередженням

РУСЛАН НЕЩЕРЕТ (воротар)

Дебют - УПЛ, «Дніпро-1» - «Динамо» 1:2 (31 жовтня)

18-річному голкіперу «Динамо» випав шанс дебютувати в першій команді несподівано, коли епідемія COVID-19 дісталася до основних воротарів команди, Георгія Бущана та Дениса Бойко. Дебютний матч не став для воротаря «сухим» - вже на 22-й хвилині у його воротах відзначився півзахисник дніпрян Назаренко. Однак динамівці той матч виграли з рахунком 2:1.

А вже наступна гра за основу, яка відбулася через кілька днів, стала бенефісом Руслана. Голкіпер дебютував у Лізі чемпіонів на «Камп Ноу» і вже на п'ятій хвилині пропустив гол від Мессі з пенальті. Але потім здійснив чимало сейвів, змусивши всю Європу навчитися вимовляти його прізвище. Нещерет зіграв і в наступному матчі, з «Шахтарем», після чого до гри повернувся Бущан. Ще один шанс зіграти Луческу надав молодому воротареві перед зимовою паузою, проте цей матч навряд чи можна вважати успішним – голкіпер заробив вилучення в першому таймі