УАФ відкрила справу за фактом виступу кількох українських футболістів за «збірну ДНР»

Футбол України 16 Грудня, 20:19 1547
УАФ відкрила справу за фактом виступу кількох українських футболістів за «збірну ДНР»
СБУ звернулася до УАФ, повідомивши, що в ході оперативно-розшукової діяльності отримано інформацію про те, що громадяни України, які зареєстровані в інформаційно-аналітичній базі УАФ, в складі збірної так званої «ДНР» брали участь в товариському матчі проти збірної так званої «Республіки Абхазія», який відбувся 25 вересня 2020 в Сухумі.

Комітет з етики та чесної гри відкрив справу і проведе перевірку можливого порушення кодексу етики і чесної гри УАФ в частині заподіяння шкоди іміджу українського футболу.

З метою забезпечення стандартів мінімальної процедури у справі, УАФ пропонує надати письмові пояснення щодо їх участі в згаданому матчі наступним особам: Станіславу Гарненку (рік народження - 1987), Євгену Федотову (1987), Артему Пархоменку (2000), Євгену Охмату (1987), Савелію Томазову (1998), Ярославу Махно (1993), Андрію Лагоді (2002), Артему Бессалову (1983) і Владиславу Фролову (1988).

Відзначимо, що найбільш відомим футболістом з перерахованих є Артем Бессалов, який раніше на професійному рівні грав за донецький «Металург», каменську «Сталь», «Геліос», черкаський «Дніпро», «Миколаїв», «Полтаву», «Кристал» і «Черкаський Дніпро».