Футбол України 24 Січня, 23:00 817
«Олімпік» розгромив «Спартак» Суботіца у спарингу – дублем відзначився новачок, ще один гол в активі динамівської парочки | 19-27
«Олімпік» здобув розгромну перемогу над сербською командою в черговому контрольному матчі.

Товариський матч

«Олімпік» – «Спартак» Суботіца – 3:0

Голи: Каргбо, 45, Нкенг, 46, 48

Зустріч розпочалась із шквалу атак сербів, які зумів стримати Кичак. «Олімпік» поступово вирівняв гру, але воротарю донеччан знову довелось рятувати команду після пострілу в нижній кут. А перед перервою динамівська зв'язка організувала перше взяття воріт «Спартака»: Беніто пробив з 15 метрів, а Каргбо вдало зіграв на добиванні.

Одразу по перерві «Олімпік» подвоїв перевагу: Політило обікрав суперника та м'яко навісив на ближню стійку, де ніхто не завадив Нкенгу. А за 2 хвилини він оформив дубль, добивши м'яч після удару Романовського та сейву воротаря. Далі «Олімпік» втримав перевагу в рахунку, хоча серби могли забити зі штрафного.