Динамо Київ 13 Лютого, 19:42 1041
Два вилучення, невдалий дебют і дубль Бєсєдіна. Огляд матчу «Динамо» - «Олімпік» | 19-27
Кияни здобули вольову перемогу.

В першому офіційному матчі в 2021-му році команді Луческу довелось відіграватись – на 20-й хвилині рахунок відкрив Альваренга. Вирівняв становище Артем Бєсєдін, який зіграв перший після дискваліфікації матч. Форвард одразу ж і вдруге м’яч відправив у сітку, але зробив це з офсайду

В другому таймі кияни збільшили тиск, регулярно марнували моменти, але все ж змогли забити вирішальний м’яч. Результативна атака відбулась одразу після вилучення за другу жовту камерунця Нкенга – Віталій Буяльський класно вгатив зльоту у верхній кут.

Догравали олімпійці гру взагалі вдев’ятьох – арбітр після перегляду ВАР вилучив Ореста Лебеденка. З цього ж штрафного Віктор Циганков влучив у стійку, а Артем Бєсєдін добив м’яч у сітку. 3:1 – Динамо відірвалось від Шахтаря на чотири очки, втім, гірники з Колосом свій матч зіграють в неділю.