«Сподіваємось, Баранка дасть гідну оцінку»: «Олімпік» опублікував чергову порцію образливих коментарів Лучі

Футбол України 20 Березня, 17:45 160
«Сподіваємось, Баранка дасть гідну оцінку»: «Олімпік» опублікував чергову порцію образливих коментарів Лучі
Донецький клуб продовжує боротьбу проти голови Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі.
«Ми отримали відповідь від Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ на наші звернення щодо негідного відношення Лучано Лучі до всього українського футболу, яке він, глузуючи над усіма нами, публічно демонструє.

КДК УАФ для перевірки наданих нами фактів переправив нашу заяву в Комітет етики та чесної гри. Ми сподіваємося, що пан Франческо Баранка уважно і об'єктивно перевірить заяву нашого клубу і дасть гідну оцінку поведінці свого співвітчизника.

Результатом такої перевірки, на нашу думку, повинні бути висновки щодо грубого порушення з боку Лучано Лучі Кодексу етики і чесної гри і покарання у вигляді санкцій, передбачених відповідними нормами Дисциплінарних правил. А в якості допомоги пану Баранці, ми продовжуємо збирати докази поведінки Лучано Лучі, яка, не лише негідна для футбольного чиновника, а демонструє його презирство до всіх нас, громадян України. Публікуємо ще одну порцію образливих коментарів Лучано Лучі в робочому телеграм-чаті з арбітрами УАФ. Закон один для всіх!» – йдеться в заяві Олімпіка на офіційному сайті клубу.

Нагадаємо, останнім часом трапилось кілька скандалів за участі суддів в матчах УПЛ. Олімпік на фоні цього ініціював розслідування щодо неспортивної поведінки Лучано Лучі та запропонував суддівські реформи.