Чи може підсилити київський клуб Крістіан Ловрич? — експерт назвав умову, за якої хорвата в «Динамо» точно не буде

Динамо Київ 25 Березня, 16:12 1830
Чи може підсилити київський клуб Крістіан Ловрич? — експерт назвав умову, за якої хорвата в «Динамо» точно не буде
Футбольний експерт Михайло Співаковський в ефірі «ТаТоТаке» поділився інстайдами про переговори «біло-синіх» по хорватському півзахисникові «Гориці» Крістіану Ловричу.
— Ловрич має шалений удар з правої ноги, чудово виконує стандарти, може віддати за спину, виконує багато роботи. Серед мінусів - не підтверджена інформація, що є проблеми з психологією - в важких матчах йому не вистачає бійцівських якостей. Також, західні скаути вважають, що йому не заграти в Серії А, чи чемпіонаті такого рівня, тому що ціна на нього (5,5 млн євро в Transfermarkt) не відповідає його вікові та ігровим якостям - є дещо неадекватною.

Але в чемпіонатах «другого ешелону» йому пророкують велике майбутнє - там таких футболістів люблять. Як для вінгера, мабуть, йому не вистачає дрібної техніки, в «Шахтарі» йому місця не знайшлося б. Щодо «Динамо», то Ловричу дуже комфортно, коли потужний нападник, як Бєсєдін забирає на себе одного захисника, залишаючи один-в-один іншого та його опікуна без підстраховки. Він зміщується на швидкості в центре, де йому не можна давати бити в жодному разі.

Преса вже повідомляла, що гравцем не просто цікавиться київське «Динамо». Ніби-то, зі слів президента клубу «Гориця», вже було домовлено літак, яким гравець мав летіти в Київ, але все скасувалося в останній момент, тому що вони не хотіли йти на певні послаблення.

За моєю інформацією, Огнен Вукоєвич вів перемовини по гравцю і його готові були віддати за адекватні гроші - вдвічі нижчу за суму, вказаної на transfermarkt.de, але в останній момент хорвати подумали, що це надто мало і стали вимагати від трьох до чотирьох мільйонів. «Динамо» вирішило відмовитися від гравця. Чи буде далі Ловрич розглядатися киянами, як підсилення - залежить від Вербича. Якщо той після повернення на поле заграє на попередньому рівні, то Ловрича, я думаю, ми в «Динамо» не побачимо.