Вацко: «Головні тренери Хорватії – Перішич і Модрич. Даліч – на папері»

Євро-2020 23 Червня, 16:43 359
Вацко: «Головні тренери Хорватії – Перішич і Модрич. Даліч – на папері»
Відомий коментатор – про вихід «шашкових» у плей-оф Євро-2020.

«Хорватія зіграла в прекрасний футбол. Кілька змін зробив Даліч і ці зміни зіграли свою роль бездоганно. Вийшов Юранович, і виявляється правий захисник Хорватії вміє виконувати подачі, які проходять точно, вміє атакувати, вміє захищатися.


Мені здається, що головний тренер Хорватії все ж не Даліч. Так, на папері Даліч, але головні тренери - Перішич і Модріч. Хорвати перебудували структуру гри.

Шотландія мала грати від ножа, і шукати можливість забивати м'яч у ворота суперника. Диктувала і вела гру Хорватія - була розумнішою.

У першому таймі мене не покидало відчуття, що Модріч - дідусь, дідусь «наївся», дідусеві вже на риболовлю потрібно. Не було легкого, вибухового, динамічного Луки Модріча, він важко дихав, може, погода, але він раз - і забив гол.

Хорвати грали три матчі поспіль одним складом, без ротації - досить складно витримати. Я вірив, що сьогодні зіграють внічию. Вихід на поле Влашича і його гра в цьому матчі додали Хорватії витонченості й динаміки, він дав команді набагато більше, ніж Крамаріч. Влашич - класний плеймейкер, десятка дуже цікава і його позиція на футбольному полі показала ставку Даліча», - сказав Вацко.