«Динамо» розгромило «Дівонн» у контрольному матчі: Кулач зробив дубль

Динамо Київ 5 Липня, 20:49 1445
«Динамо» розгромило «Дівонн» у контрольному матчі: Кулач зробив дубль  | 19-27
Кияни провели свій третій контрольний поєдинок на першому зборі.

Молоді динамівці домінували у першому таймі і записали до активу два м'ячі. На 13-ій хвилині Волошин обікрав захисника «Дівонна» і пробив у лівий кут воріт - воротар не очікував на обрізку свого партнера по команді. 1:0

Далі перший гол за «Динамо» забив Кулач - Владислав замкнув простріл Дубінчака на 18-ій хвилині. 2:0

Щодо гри суперника у першій половині гри, то вона була абсолютно безхитрісною і не несла особливої загрози воротам киян.

Вже у другому таймі Кулач зробив дубль. На 60-ій хвилині він реалізував зароблений ним же пенальті. 3:0

Четвертий гол киян забив Цитаїшвілі - Гіо прийняв передачу Бражка із глибини і пробив з лінії штрафного майданчика. 4:0

Найгостріший момент суперника видався на 77-ій хвилині. М'яч пройшов поруш зі стійкою після удару Азнаурі. На цей випад кияни відповіли атакою, яку завершував Волошин - Вікентій потужним ударом влучив у стійку.

Крапку у матчі постив Владислав Ванат, який замінив Кулача. Після пасу Дубінчака Владислав увірвався до штрафного майданчику суперника і пробив під дальню стійку. 5:0

Третій контрольний матч. «Динамо» - «Дівонн»: 5:0.

Голи: В. Волошин, 13, Кулач, 18, 60 (п), Цитаїшвілі, 67, Ванат, 86