Іван Шарій: «Якщо вже взяли хлопців з «Динамо» в «Чорноморець», то вони щось вміють»

Динамо Київ 27 Липня, 23:40 314
Іван Шарій: «Якщо вже взяли хлопців з «Динамо» в «Чорноморець», то вони щось вміють»
Нападник запорізького «Металурга», «Чорноморця» і «Ворскли» 1970-90-х років Іван Шарій прокоментував останні події в одеському клубі.

- Якою була ваша перша реакція, коли дізналися про альянс «Чорноморця» і київського «Динамо»?

- Не сказав би, що це стало шоком або розчаруванням. Але, чесно кажучи, для мене це було досить несподівано. Я й гадки не мав, що таке може бути. Але сталося те, що сталося.

- Ультрас «Чорноморця» висловили своє невдоволення з приводу нового вектора розвитку клубу, поставивши динамівцям під час відвідин клубної бази ультиматум: або ви їдете з Одеси, або ми залишаємо за собою право зривати матчі. Якщо судити по заявці команди моряків на сезон-2021/2022, то в ній виявилося 13 футболістів, які належать «Динамо» . Як у зв'язку з цим можуть розгортатися події?

- Якщо клуби створили такий альянс, значить, по частині фінансів вони визначали між собою що і як, і в цьому питанні все було обумовлено. До старту нового сезону має бути в обоймі як мінімум 20-22 футболіста. Ось і виходить, що половина з них - орендовані динамівці. А то, що ультрас заявляють, нічого не означає. Раз так, то нехай тоді представники ультрас одягають футболки «Чорноморця», виходять на поле і грають. Або наберуть тих футболістів, яких вони хочуть. Думаю, що якщо вже взяли хлопців з «Динамо», то вони щось вміють.

- Чи зможе оновлений більше ніж наполовину «Чорноморець» бути конкурентоспроможним колективом в нинішньому сезоні в УПЛ?

- Думаю, що при наявності таких команд, як «Рух», «Інгулець», «Минай», «Львів», «Маріуполь» та «Верес», одесити цілком можуть з ними конкурувати за місця у другій частині таблиці.