Захисник «Динамо» U19: «Постараємося перемогти «Спортинг» заради України та всього українського народу»

Динамо Київ 7 Квітня, 12:34 805
 Захисник «Динамо» U19: «Постараємося перемогти «Спортинг» заради України та всього українського народу» | 19-27 Фото: ФК Динамо
Захисник «Динамо» U19 Максим Дячук в інтерв‘ю офіційному сайту киян поділився очікуваннями від поєдинку 1/8 фіналу Юнацької Ліги УЄФА зі «Спортингом».

- Настрій бойовий, кожен із нас розуміє, наскільки це важливий матч не лише для нас, а й для всієї України.

- Цей поєдинок – подвійно особливий для вас у зв'язку із вторгненням росії в Україну?

- Звісно, гра зі «Спортингом» покаже, наскільки сильний український народ, його дух не зламати. Я сподіваюсь, що війна якнайшвидше закінчиться, тому що дуже тяжко дивитися на те, що зробили нелюди в українських містах, з нашими людьми. Ми докладемо максимум зусиль для перемоги.

- Як прийняли вас румуни? Місцеві люди мають зацікавленість до того, що відбувається в нашій країні?

- Прийняли добре, з розумінням, забезпечили всі умови та надали необхідну допомогу. Скільки спілкувалися з людьми, усі співчувають та кажуть, що те, що робить Росія, це жах і неприпустимо.

- Як змінилося твоє життя?

- Я не можу відповісти на це питання, чесно, в мене просто немає слів та емоцій. Коли я дивлюся, що на нашій Батьківщині коїться, від відеороликів сльози на очах. Наші ЗСУ - нереальні захисники, вони герої на все життя.

- Що міг би сказати нашим уболівальникам напередодні матчу?

- Я знаю, що багато вболівальників нашого клубу захищають країну, і я кланяюся їм, дякую за це. Ми постараємося перемогти заради України, заради всього українського народу, та показати, що українців не зламати. СЛАВА УКРАЇНІ!