Олександр Головко: «До таких матчів, як проти Шотландії, Петраков уміє готуватись»

Збірна України 17 Травня, 21:46 251
Олександр Головко: «До таких матчів, як проти Шотландії, Петраков уміє готуватись»
Екс-гравець збірної України Олександр Головко висловив свою думку про майбутній матч національної команди проти Шотландії у відборі на ЧС-2022.
«Для Петракова це стандартний збір. Йому не звикати працювати у форс-мажорних ситуаціях. Форс-мажор кошмарний, він пов'язаний з іншими подіями. Але він із тих тренерів, які можуть підготувати за короткий час.

Відсутність тонусу у певних гравців – одна річ, але до 1 червня буде більш збалансований стан команди. Я гадаю, що для нього це не проблема. І навіть 2 спаринги, які будуть через день, вони будуть підходити до плану підготовки. Як мені здається, він буде більш кубковим. До таких матчів (проти Шотландії – прим.) Петраков вміє готуватися.

Найлегше буде хлопцям, які приїдуть після своїх чемпіонатів. Вони практично без відпочинку, але, з іншого боку, за короткий період зіграти ключові матчі – для них це буде не проблема.

Найбільший плюс – всі розумні хлопці. З ними довго розмовляти не варто. Вони знають, що робити, вони прийняли Петракова. На той час це було складно і для них, і для нього. А зараз головне – не перегоріти.

Петраков та його штаб дуже досвідчені. Вони можуть підвести команду під цей матч», – сказав Головко.Нагадаємо, матч відбору до ЧС 2022 Шотландія – Україна відбудеться 1 червня у Глазго.