Динамо Київ 6 Липня, 12:00 745
Де Пена та екс-гравці «Шахтаря» допомогли «Інтернасьоналю» зробити героїчний камбек | 19-27
«Інтернасьйонал» драматично здолав «Коло-Коло» в 1/8 фіналу Південноамериканського кубка.

»Інтернасьйонал» – «Коло-Коло» – 4:1

• Голи: Алан Патрік, 29, Еденілсон, 32, Алемао, 60, Педро Енріке, 74 – Коста, 15 (п)

Бразильцям потрібно було відігравати виїзну поразку з рахунком 0:2. Натомість на 15-й хвилині вони ще й третій пропустили. Ситуація стала вкрай складною, але Інтернасьйонал зумів перевернути перебіг зустрічі. Господарі забили чотири голи і вийшли у чвертьфінал.

Зауважимо, що початок камбеку поклав Алан Патрік. Щоправда, ще в першому таймі екс-хавбека Шахтаря замінив іще один наш знайомий – Тайсон. Вітао та Карлос Де Пена провели увесь матч без замін.