Ігор Суркіс про Циганкова у «Севільї» та можливий продаж Шапаренка та Забарного

Динамо Київ 18 Липня, 15:14 8446
Ігор Суркіс про Циганкова у «Севільї» та можливий продаж Шапаренка та Забарного
Президент «Динамо» Ігор Суркіс в інтерв'ю YouTube-каналу «ЧИСТИЙ ПІДКАсТ» розповів, про можливий продаж гравців команди.

- Коли Ви пропонували Ярмоленко повернутися до «Динамо», Ви ж на той момент розглядали і варіант із продажем Циганкова? Все ж таки два гравці на одну позицію...

- Ні-ні! То були не пов'язані речі. Щоб продати Циганкова, має бути якась пропозиція. Писали про ту саму «Севілью», але все це чутки. Я можу підтвердити, що жодної реальної пропозиції щодо Циганкова у нас не було.

- Чи були у Вас пропозиції щодо якихось гравців? Щодо Забарного та Шапаренка, наприклад?

- Навіщо ми обговорюватимемо те, що не сталося. Хлопці налаштовані на матч із «Фенербахче», адже він дуже важливий для нас та для суспільства. Тому я не зараз розповідатиму якісь подробиці трансферного ринку. Коли буде якась гідна пропозиція, ми її розглянемо.

- Коли ми з Вами минулого разу спілкувалися, Ви сказали, що цю кваліфікацію Ліги чемпіонів «Динамо» планує грати нинішнім складом, а якщо когось і продавати, то лише після потрапляння до групового етапу. Нічого не змінилося? Чи немає у Вас якихось пропозицій щодо гравців на столі?

– Я казав, що не розпродаю команду. Варвари затіяли страшну війну проти нашого українського народу, але у мене є оптимізм, щоб зберегти склад, який би порадував наших уболівальників. Я дуже цього хочу.

Футболісти виходять на поле, і, я думаю, робитимуть все можливе, щоб порадувати наших уболівальників, як це робила національна збірна України. Тоді лише незрозумілі обставини завадили нашій команді потрапити на чемпіонат світу.

Це мої думки. Я думаю, що наші футболісти – молоді та досвідчені – усе розуміють. Вони розуміють, що нашим уболівальникам потрібна якась віддушина зараз. Тому вони битимуться на футбольному полі. Сподіваюся все буде добре.