Сергій Кривцов: «Ми ніколи не граємо за друге, третє чи будь-які інші місця»

Футбол України 20 Липня, 15:56 160
Сергій Кривцов: «Ми ніколи не граємо за друге, третє чи будь-які інші місця»
Захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов прокоментував своє повернення у загальну групу команди, а також вимоги Ігора Йовічевіча та адаптацію молодих гравців.

– Пропустив майже пів року і дуже радію поверненню до загальної групи. Дуже скучив за хлопцями та грою у футбол. Відновлення тривало близько трьох місяців, а через ситуацію, що склалася, були проблеми. Добре, що все позаду, слід рухатись далі.

– Кілька днів ти займався індивідуально. Над чим працював?

– Я пропустив дуже багато, також тривалий час нога перебувала в гіпсі, атрофувалися зв’язки гомілкостопа. Необхідно було виконувати певні вправи, щоб зміцнити зв’язки і рухатися вперед.

– Як почувався під час першого повноцінного тренування?

– Є певний дискомфорт, та лікарі кажуть, що це все гаразд. Потрібен тиждень-два на адаптацію, а далі буде легше.

– На чому тренерський штаб акцентував під час відточування виходу команди з оборони?

– Слід діяти спокійно насамперед граючи низом. Нікому не потрібні довгі й високі передачі. Ми повинні грати першим номером і перевершувати опонента.

– Ви з Тарасом Степаненком та Андрієм Пятовим найдосвідченіші гравці «Шахтаря». Що входить до ваших обов’язків, які цілі маєте саме в цьому колективі?

– Говорити, учити, десь допомагати в побуті й тренувальних моментах. Маємо багато молодих гравців, є хлопці зовсім без досвіду, тож наше завдання – допомогти їм якнайшвидше влитися в колектив і зрозуміти, до якої команди вони потрапили.

– Як оціниш перспективи «Шахтаря» в майбутньому сезоні?

– Ми ніколи не граємо за друге, третє чи будь-які інші місця. Завдання – перемагати в усіх турнірах, де братимемо участь, - сказав Кривцов.