Владислав Ващук: «Перший матч із «Фенербахче» «Динамо» не програло і це нормально»

Динамо Київ 22 Липня, 18:26 273
Владислав Ващук: «Перший матч із «Фенербахче» «Динамо» не програло і це нормально»
Екс-захисник київського Динамо та збірної України Владислав Ващук висловився про перші матчі українських клубів у новому сезоні єврокубків.
«Динамо стартувало в єврокубках на тлі того, що команда давно не грала у чемпіонаті України та не мала належної підготовки. У країні війна та хлопцям грати дуже складно. Підготовка була у рамках благодійних матчів, де мотивація зовсім інша, скажімо так. Тяжко, звичайно. Ігровий тонус трошки не той. Проте кияни 0:0 зіграли. Якісь моменти у динамівців з’являлися. Перший матч київська команда не програла, і це нормально», – сказав Ващук.
«Які шанси у киян у другій зустрічі? Шанси є завжди. Якщо шансів немає, який тоді сенс грати. А ось як складеться матч, важко сказати. Фенербахче – серйозна команда, яка вдома грає краще, ніж на виїзді. Тому подивимося, як наші витримають і як швидко вони відновляться після першої гри. Але це буде вже інший поєдинок, скажімо так. Подивимося. Сподіваюся, на позитивний результат для Динамо. Хочеться, щоб вони йшли далі. Очки потрібні як для України, так і для клубу. Також це для клубу окремі бонуси, які не завадять у нинішній ситуації».