«Я впізнав команду, яка з грудня не мала офіційних матчів». Циганик - про гру «Динамо» в поєдинку з «Фенербахче»

Динамо Київ 22 Липня, 21:29 662
«Я впізнав команду, яка з грудня не мала офіційних матчів». Циганик - про гру «Динамо» в поєдинку з «Фенербахче»
Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі «Циганик LIVE» поділився враженнями від гри «Динамо» у 1-му матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти «Фенербахче».
– Я дивився на цю гру і розумів, що це грає команда, яка з 6-го грудня не мала офіційних матчів. Я впізнав цю команду. Які б ти не грав товариські чи благодійні поєдинки, чисто зі спортивної точки зору це неймовірно складно. Там все одно люди бережуть ноги, немає тих зіткнень, того протистояння, того яскравого протиборства.

Я думаю, що для футболістів «Динамо» було принципово не програти матч і не програти боротьбу. У жодній боротьбі кияни не поступилися. Переживали вони за результат, і тому, я думаю, Луческу так пізно зробив заміни. Луческу зрозумів, що це матч, де не можна програти. Для впевненості, для стабілізації ситуації.

Якщо емоційно прокоментувати матч у виконанні «Динамо», то мені він більше сподобався, ніж не сподобався. Всі там розказували, що «Фенербахче» всіх «возить» і «розриває», але я не бачив їх якоюсь суперкомандою. Можливо, у них були трішки гостріші моменти, але по кількості перспективних атак у «Динамо» було набагато більше.

Не вистачило виконання, не в формі. З кожним наступним матчем буде легше і легше. Це треба перемагати, немає часу, щоб входити. «Динамо» не буде домінувати у Стамбулі, але матиме шанси виграти цей поєдинок. Перед першим матчем я говорив, що «Динамо» має пройти «Фенербахче». Я і зараз переконаний в цьому.