УАФ проінспектувала стадіони на заході України для нового сезону УПЛ

Футбол України 29 Липня, 17:37 415
УАФ проінспектувала стадіони на заході України для нового сезону УПЛ
Представники робочої групи з підготовки проведення чемпіонату УПЛ провели інспекцію стадіонів, які проходять атестацію для організації матчів у сезоні-2022/2023, повідомляє УАФ.

Разом з ними на огляді були присутні перші віце-президенти УАФ Олексій Михайличенко та Вадим Костюченко, які обговорили вимоги, які потрібно будет виконати під час проведення матчів в умовах воєнного стану.

Функціонери відвідали п'ять стадіонів на заході України: у Львові – «Україну», СКІФ та «Арену Львів», в Ужгороді – «Авангард» та «Минай», у Тернополі – Міський стадіон імені Романа Шухевича.

«За моєю інформацією, разом з «Минаєм» в Ужгороді планують грати «Ворскла», «Дніпро-1» та «Металіст», у Львові, крім місцевих команд, буде базуватися «Шахтар», у Ковалівці компанію місцевому «Колосу» складе «Чорноморець».

Інші клуби ведуть перемовини як зі стадіонами, так і з місцевими військовими адміністраціями. Адже саме місцеві військові адміністрації разом з Державною службою України з надзвичайних ситуацій будуть давати дозволи на проведення матчів УПЛ в залежності від ситуації в регіоні», — розповів Вадим Костюченко.

Також відзначається, що 28 липня Виконком УАФ затвердив план-календар наступного сезону, згідно з яким базовим днем першого туру чемпіонату України визначено 23 серпня.