Монзуль - про фінал жіночого Євро-2022: «Ще ніколи не працювала на матчі, де буде так багато вболівальників»

Футбол України 30 Липня, 16:22 248
Монзуль - про фінал жіночого Євро-2022: «Ще ніколи не працювала на матчі, де буде так багато вболівальників»
Українська арбітриня Катерина Монзуль прокоментувала своє призначення на фінальний матч жіночого Євро-2022.
«Це дійсно емоційний момент для мене. Я насолоджуюся ним. Моє серце вже б‘ється швидко. Це момент, коли твоя мрія здійснюється. Але мушу визнати, це також момент, коли я відчуваю відповідальність, тому що судитиму важливий футбольний матч.

Я ще ніколи не працювала на матчі, на якому буде так багато вболівальників. Однак як тільки гра починається, ти закриваєшся від усього, що твориться навкруги тебе, та концентруєшся на матчі.

Кожного року робиться крок уперед. Жіночий футбол продовжує ставати все краще і краще.‎‎

Очевидно, є велика відмінність, коли я починала працювати на міжнародному рівні у 2004 році - фізична підготовка зараз інша, є програми, яких ми дотримуємося. Вони допомагають нам стати краще підготовленими, більш швидкими. І, звичайно, технічна та тактична підготовка.

Я надзвичайно пишаюся бути частиною цієї події. Перебування з іншими арбітрами було позитивним досвідом, ми як одна велика сім’я. Підтримували один одного та ділилися інформацією.

Я не впевнена, чесно кажучи, як буду себе почувати, коли вийду на поле перед цим натовпом, у цій атмосфері. Проте я знаю, що моє серце буде швидко битися як тільки ми вишикуємось під час звучання національних гімнів. Це сигналізуватиме про той момент, коли я справді знатиму, що матч нарешті настав», - сказала Монзуль.