Сергій Чоботенко: «Як мені оголосили, в плани нового «Дніпра-1» я не входжу»

Футбол України 1 Серпня, 10:11 238
Сергій Чоботенко: «Як мені оголосили, в плани нового «Дніпра-1» я не входжу»
Захисник Сергій Чоботенко покинув «Дніпро-1», лише тільки підписавши з ними контракт. У коментарі Footboom він розповів про те, як це сталось.

- Перед самим збором команди стало відомо про те, що у клубі буде новий спортивний директор та тренер. Відповідно, вони планують формувати нову команду. Як мені оголосили, в їхні плани я не входжу. Тому ми й вирішили розірвати контракт.

- Проблем із розривом контракту не було? Деталі залагодити вдалося швидко?

- Складнощів ніяких не було, у цьому плані все добре.

- Чи не залишилося почуття образи на клуб?

- Коли ти з лютого безпосередньо готуєшся до зборів з однією командою, відмовляєш усім іншим клубам, тому що у тебе є попередній контракт, звичайно залишається певний осад після всього цього. Але ображатись часу немає, це життя і треба рухатися далі!

- Які цілі та плани наразі?

- Зараз я та мої агенти займаємося пошуком нової команди. А ціль - насамперед повернуться у футбол після довгої паузи та вийти на новий рівень своєї гри.

- Продовження кар'єри в Європі буде у пріоритеті?

- Дивитимемося і обиратимемо з тих варіантів, які будуть. Я не бачу для себе проблеми повернуться в український чемпіонат, але це питання, яке потрібно обговорювати з сім'єю.

- Ти чекаєш на дитину - немає побоювань їхати в Україну грати?

- Звичайно, є з цього приводу переживання, в Україні на даний момент немає безпечних місць. Тому й кажу, що коли буде варіант з України - це питання, яке треба буде вирішувати з сім'єю і думати про їхню безпеку.

- Наскільки сильно по тобі «вдарили» наслідки війни? У тебе було майно у Маріуполі? Чого втратив ти, окрім клубу?

- Далися взнаки, як і на всіх інших людях, психологічно та фінансово. Наприклад, те, що я не можу побачити всю свою родину повноцінно: бабуся і дідусь досі на окупованій території. До того ж у Маріуполі залишилося багато наших з дружиною особистих речей.

Це все що ми втратили там, з майна нічого не було. Звичайно це все дрібниці, в порівнянні з тим, що втратили мої друзі та знайомі... Головне що всі живі і здорові!

- Ти тривалий термін пропустив через травму - наскільки зараз готовий фізично і чи немає «побочок» після неї?

- Звичайно фізично ще потрібно набирати, і в першу чергу через ігрову практику, щоб повернути форму і набрати кращі кондиції. У період війни я підтримував форму з різними командами, займався зі своїм тренером з реабілітації та фізичної підготовки, тому жодних побічних ефектів після травми не залишилося.