Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу – про неприйнятну поведінку Гармаша та план, який спрацював

Динамо Київ 10 Серпня, 10:13 2298
Післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу – про неприйнятну поведінку Гармаша та план, який спрацював
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу прокоментував перемогу над «Штурмом» в 3-му кваліфікаційному раунді ЛЧ.

- Вітаємо з перемогою! Знову спрацював ваш джокер - забив Вівчаренко. Зворотня заміна Гармаша була проведена для того, щоб «Динамо» завершило матч у повному складі?

- Сьогодні був неймовірно складний матч проти дуже хорошої команди. Якщо перед поєдинком із «Фенербахче» я був спокійний і впевнений, що ми можемо перемогти, то сьогодні все було інакше. Я знав, що ми зустрічаємося з дуже потужною командою, добре підготованою фізично, з молодими, сповненими ентузіазму гравцями. «Штурм» знає, як грати в кваліфікації, та був дуже вмотивованим. У такій ситуації ми повинні були не дозволити супернику контролювати гру та володіти позиційною перевагою. Натомість хотіли змусити їх багато рухатися без м'яча. Як ми побачили, в останні 30 хвилин гравці «Штурму» вже не могли продовжувати грати в свою гру.

Що стосується Вівчаренка, то він дуже добре зіграв в атаці та як наслідок - зумів забити. Я передбачав, що поява на полі Вівчаренка та Караваєва змінить гру, адже це футболісти більш атакувального плану.

Заміна Гармаша була пов'язана з тим, що він почав нервувати та протестувати, що неприйнятно для професійного гравця з його досвідом. Із цим і була пов'язана його заміна, адже він міг створити великі проблеми для нашої команди.