Як дебютний гол Вівчаренка приніс для «Динамо» мільйони євро

Динамо Київ 10 Серпня, 14:01 4641
Як дебютний гол Вівчаренка приніс для «Динамо» мільйони євро | 19-27
Лівий захисник київського «Динамо» Костянтин Вівчаренко відзначився голом у ворота австрійського «Штурма» (2:1) у матчі-відповіді 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Дебют 20-річного оборонця за першу команду «біло-синіх» відбувся два тижні тому, 27 липня, у переможному матчі попереднього раунду відбору з «Фенербахче» (2:1). Вийшовши на заміну в другому екстратаймі поєдинку в Стамбулі, Костянтин відзначився асистом на Олександра Караваєва в моменті з вирішальним голом.

А вчора, у третій грі за основу киян, Вівчаренко забив свій перший гол, - передає офіційний сайт клубу. З'явившись на полі на 71-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь «Штурма», на 97-й хвилині Костянтин прийняв пас від Віктора Циганкова в штрафному та влучно пробив по воротах, зрівнявши рахунок і вивівши «Динамо» вперед у двоматчевому протистоянні.

Чим цей гол такий цінний?

Цього голу було достатньо для проходу «Штурму» та виходу до плей-офф кваліфікації ЛЧ, де УЄФА нагороджує команди додатковими 5 мільйонами євро.

Сумарно Київ вже заробив близько 8,7 мільйона євро і це якщо динамівці вилетять від «Бенфіки» в Лігу Європи. В разі перемоги українцям світять понад 15 мільйонів призових за саму участь на груповому етапі ЛЧ.