Динамо Київ 3 Вересня, 15:00 2085
Друге фіаско поспіль від «Динамо» - кияни через поразку від «Зорі» залишаються в зоні вильоту  | 19-27
«Біло-сині» максимально огидно стартували в УПЛ.

«Зоря» – «Динамо» – 3:2

• Голи: Русин (7), Мишньов (35), Бражко (70) – Ванат (50), Буяльський (83)

«Зоря»: Мацапура, Вантух, Батагов, Імереков, Данченко, Чурко (Сміян, 80), Назарина, Мишньов (Бражко, 63), Русин (Снурніцин, 71), Крістіан (Алефіренко, 80), Нагнойний (Луньов, 63).

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Забарний, Сирота, Кендзьора (Гармаш, 46), Андрієвський (Сидорчук, 46), Шепелєв (Шапаренко, 46), Кабаєв (Бєсєдін, 80), Караваєв, Буяльський, Ванат.

****

Київське Динамо у попередньому турі поступилося Дніпру-1 (0:3), а Зоря успішно стартувала у поточному сезоні, у команди вже дві перемоги.

Караваєв забив у дебюті гри, однак взяття воріт скасували через офсайд. Луганська команда за лічені хвилини повела в рахунку – Русин залишився один у штрафному киян та влучно пробив. «Біло-синім» не вдавалося успішно пройти оборону гостей, натомість луганці подвоїли перевагу. Після передачі з лівого флангу Мишньов точним ударом пробив по воротах Бущана. 2:0!

По перерві у складі Динамо відбулися заміни, Луческу пустив у бій досвідчених гравців. Ванат одразу реалізував свій момент та відіграв один м'яч, динамівцям навіть вдалося залишитися у більшості. На 69-й хвилині Вантух отримав червону картку за фол проти Караваєва, однак це не завадило Зорі забити ще. Сидорчук програв дуель юному Бражку, який є вихованцем Динамо та виступає на правах оренди за луганців, а той красивим ударом організував третій гол.

У заключній 10-хвилинці Буяльський спробував врятувати команду, результативно простріливши у лівий нижній кут. Однак навіть для нічиї цього виявилося замало. Динамо зазнало другої поразки в УПЛ.

Отже, Зоря з 9-ма очками наразі очолила турнірну таблицю, а кияни продовжують перебувати на дні.